Řešení pro Payment Messaging 

Pro finanční instituce je jednou z hlavních příčin operační neefektivnosti nutnost zabývat se řešením specifik různých platebních infrastruktur, systémů a formátů zpráv. Tyto výzvy nutí instituce, aby průběžně aktualizovaly svou IT infrastrukturu, vytvářely různá workflow a spoléhaly na složité operační procesy. Nabízíme efektivní řešení plateb a výměny finančních zpráv, která jsou mimořádně účinná, zcela modulární a univerzální.

Financial Messaging Repository

Správa a využití obrovského množství cenných dat vaší instituce nebylo nikdy jednodušší. Ať už chcete zlepšit operační efektivitu, zjednodušit auditní procedury nebo optimalizovat náklady, náš repozitář finančních zpráv nabízí výjimečnou funkčnost a snadné použití. Díky en.TransactionDataRepository může vaše instituce navrhovat a vytvářet nekonečné množství technických a byznys reportů, a to jak na pravidelné bázi, tak na vyžádání.

Financial Messaging Operations Safeguard

Je důležité se raději připravit na to nejhorší. Poskytujeme řešení navržená tak, aby pečlivě chránila vaše platební zprávy, a nabízela dodatečnou ochranu, aby se tak zabránilo duplicitě plateb a zajistilo se úplné disaster recovery.