Řešení pro banky

Digitální řešení pro banky: inovativní a orientované na zákazníka

Od svého založení společnost Omikron dodává inovativní řešení elektronického bankovnictví, která jsou neustále rozvíjena v úzké spolupráci s naší rozsáhlou bankovní komunitou, která zahrnuje přes 250 bank po celém světě. Naší strategií je nabízet flexibilní, moderní a otevřenou platformu pro banky a bankovní skupiny pro poskytování transakčních bankovních služeb malým a středním podnikům i korporacím. Naším cílem je zajistit, aby si každý z našich bankovních partnerů mohl sestavit vlastní, konkurenční řešení z bohaté nabídky možností. Naše zaměření na otevřený design má za následek platformu s více klientskými kanály, flexibilní správu pracovního postupu a schopnost integrovat a přidávat externí služby a API podle potřeby.

Nabízíme komplexní škálu řešení pro potřeby bank a jejich firemních zákazníků:

Komunikační platforma MultiCash Communication Platform je ústředním bodem pro zákazníky banky, kteří využívají transakčních služeb bank prostřednictvím online bankovnictví, mobilního bankovnictví nebo standardizovaných komunikačních kanálů klient-banka, jako je EBICS. Platforma poskytuje uživatelům systému pohodlnou cestu bankovnictví pro zákazníka, zážitek omni-channel řešení a služeb v reálném čase - v případě potřeby zahrnuje všechny uživatelské banky zákazníka.
 
MultiCash®MultiCash Transfer AutoClient poskytují výkonné funkce elektronického bankovnictví pro implementaci v rámci společnosti. To splňuje požadavek firemních klientů na interní nástroje, které jsou úzce integrovány a poskytují most mezi jejich interními systémy a jejich bankami. Tyto možnosti umožňují bankám obohatit svoji produktovou nabídku a uspokojit potřeby svých nejcennějších firemních klientů.

image
 

image
 

Funkce a možnosti

  • Bohatá funkční řada založená na komplexním portfoliu digitálního bankovnictví s modulárním, omni-channel designem
  • Mezinárodní zaměření s integrací více formátů, jazyků a transakčních bankovních služeb
  • Snadná integrace dalších aplikací díky transparentní a otevřené architektuře
  • Robustní a centrální platforma s vysokou úrovní flexibility pro podporu více možností na všech úrovních
  • Komplexní ochrana proti vnitřní nebo vnější manipulaci dodržováním nejvyšších bezpečnostních standardů