Internetové bankovnictví pro korporátní klienty - MultiCash On

Jeden harmonizovaný uživatelský zážitek ve všech funkcích

Využijte internetové bankovnictví pro své firemní klienty. Produktová sada MultiCash On, která je rychlá a snadná, nabízí celou řadu flexibilních služeb transakčního bankovnictví, které jsou navrženy tak, aby zajistily bezproblémovou cestu zákazníků. Uživatelé mohou například přizpůsobit své vlastní reporty o zůstatku a transakcích podle potřeby, snadno se pohybovat mezi současnými a historickými daty nebo rychle vyhledávat informace pomocí výkonných funkcí filtrování a vyhledávání. Finanční manažeři obzvláště oceňují Cash Manager, s možností přizpůsobitelného předvídání a nástroje pro plánování likvidity, aby bylo zajištěno, že nedojde k nedostatku hotovosti.

Platba také nikdy nebyla snazší - i když uživatelé pracují s účty ve více zemích (vyžadují více místních formátů). Na základě našeho jedinečného přístupu „Smart Payment Window“ probíhají na pozadí všechny funkce a ověření specifické pro jednotlivé země. Tím je zajištěno, že jsou generovány čisté platební soubory, které banky mohou přímo zpracovat. Intuitivní navigace zaručuje, že uživatelé jsou inteligentně vedeni k vyplnění příslušných polí.

Buďte připraveni vyjít vstříc očekávání klientů. Jednou z možností, kterou dnešní korporátní zákazníci stále více a více očekávají, je schopnost pracovat v reálném čase, například kontrolovat zůstatky, nastavovat trvalé příkazy nebo provádět okamžité platby. Současně je vyžadována nová funkčnost, např. pro obchodní, devizové nebo bankovní účty. Portfolio společnosti Omikron je navrženo tak, aby vyhovovalo všem těmto potřebám a bylo možné jej kdykoli snadno rozšířit.

Optimalizované uživatelské cesty

Uvítejte uživatele v aplikaci s vlastním osobním řídicím panelem, který obsahuje souhrnný pohled na hlavní zájmy a činnosti, vybrané individuálně ze skupiny widgetů s různými možnostmi vizualizace. Možnost pracovat s jedním nebo více osobními řídicími panely je pouze jednou z funkcí pro uživatele, které jsme vytvořili na základě přístupu „UI first“, založeného na neocenitelném vstupu koncových uživatelů v korporátech a bankách. Výsledkem je intuitivní a snadno ovladatelné uživatelské rozhraní se silným zaměřením na personalizaci. Ve všech bodech jsou uživatelé schopni použít filtry a možnosti řazení pro konfiguraci a ukládání personalizovaných pohledů a sestav nebo nastavit „Oblíbené“ pro rychlý přístup. Možnosti transakcí zahrnují interaktivní formuláře s aktivními nápovědami a nápovědami a transparentní varování / zprávy v případě nesprávných údajů. Kromě toho jsou výstrahy a oznámení přímo viditelné a interaktivní funkce umožňují uživateli kontaktovat helpdesk banky nebo zahájit chat s odbornými konzultanty. Návrh rozhraní založený na kartách ("tabs") umožňuje uživateli pracovat souběžně s několika funkcemi, zatímco na pozadí jsou prováděny časově náročné úkoly, jako je například nahrávání velkého platebního souboru.

Od Plug & Play k hluboké integraci - přizpůsobte řešení vašemu scénáři

Řešení je mnohem víc než jen jiná aplikace elektronického bankovnictví. Platforma je připravena k integraci do dynamického ekosystému pomocí řady rozhraní (API), z nichž každé podporuje určité obchodní funkce. K nim lze přistupovat z libovolného místa pomocí jedné nebo více aplikací, např. komplexní portálové řešení nebo aplikace.

Otevřená architektura umožňuje snadnou integraci API třetích stran. Mezi oblíbené příklady patří možnosti chatování se zákazníky nebo identifikace přes video. Podobně jako banka můžete poskytovat API třetím stranám.

Tímto způsobem řešení zajišťuje maximální flexibilitu a všestrannost v klientském front-endu, takže každá banka může systém optimálně využívat na základě své individuální strategie:

  • Postupujte podle přístupu „out of the box“: zajistěte rychlý čas uvedení na trh pomocí MultiCash On, tak jak bylo dodáno, ve vlastním, moderním a intuitivním uživatelském rozhraní Omikron. Rozhraní API pro služby třetích stran lze samozřejmě flexibilně integrovat do bankovního portálu a rozšířit tak funkční portfolio, kdykoli je to potřeba.
  • Pro snadný přístup napříč více aplikacemi použijte MultiCash On v rámci infrastruktury Single Sign On. I když obchodní logiku a prezentační vrstvu poskytují různí poskytovatelé, flexibilní možnosti přizpůsobení umožňují, aby vzhled zákazníka byl co nejvíce identický a plně přizpůsobený vaší firemní identitě.
  • Integrujte funkčnost Omikronu do klientského rozhraní jiného poskytovatele - Omikron poskytuje funkce enginu a bankovnictví požadované ve formě rozsáhlého katalogu služeb (soukromé služby). Tato možnost umožňuje bezproblémovou integraci všech výkonných funkcí Omikronu nebo jejich částí do specifického portálu elektronického bankovnictví banky.

Další krok - Multibankingové služby

Korporátní společnosti stále více hledají banky, které mohou poskytnout centrální vstupní bod pro digitální bankovnictví, poskytovat informace o účtu a iniciovat transakce ze všech firemních bank. MultiCash On obsahuje Multibank Connector navržený pro splnění tohoto požadavku.

Jádrem řešení je komunikační engine podporující automatizované paralelní připojení k různým bankám. K zajištění přístupu všech bank se používají tržní standardy: EBICS, MCFT a XS2A.

Výsledné řešení poskytuje všem stranám významné výhody:

  • Jako banka provozující multibankingovou službu splňujete budoucí klíčový požadavek firem a stáváte se ústředním bodem vstupu pro své zákazníky.
  • Firemní zákazník, který je obeznámen s multibankingem od klientů elektronického bankovnictví, jako je MultiCash, nyní najde na portálu vaší banky očekávanou funkčnost.
  • U ostatních bank, které vedou účty, není rozdíl mezi zákazníky, kteří se připojují přes Multibank Connector, a těmi, kteří se rozhodnou používat offline klientskou aplikaci.

Pro podnikání lze celou sadu služeb online bankovnictví použít pro všechny banky za předpokladu, že dotyčná banka podporuje konkrétní požadovanou službu. Vaši zákazníci mohou například v rámci bankovního portálu kontrolovat informace o účtu a provádět platby za účty třetích stran. Produktová sada obsahuje funkce pro předpovídání a řízení likvidity, které jsou obzvláště cenné při použití ve více bankách a účtech. V tomto kontextu jsou přidanou hodnotou také přeshraniční transakce nebo místní platby v jedné nebo mnoha podporovaných národních variantách.

Výhody MultiCash On:

  • Výkonná sada funkcí pro posílení vašeho korporátního byznysu
  • Konzistentní a intuitivní interakce pro vysokou spokojenost zákazníků
  • Flexibilní a hladká integrace API pro širokou škálu funkcí, aby bylo možné těžit z výhod vznikajícího světa otevřeného bankovnictví
  • Komplexní portfolio online bankovnictví včetně multibankingových služeb, které vám umožní poskytnout ústřední vstupní bod pro digitální podnikání vašich zákazníků