Partneři

Společnost Omikron Systemhaus GmbH & Co. byla založena v roce 1983. Od té doby se stala jedním z vedoucích dodavatelů řešení pro elektronické bankovnictví s celosvětovou působností.

Produkty firmy Omikron zahrnují řešení pro banky i pro jejich klienty. Mezinárodně rozšířený systém MultiCash nabízí řešení zejména pro velké a střední firmy. Na bankovní straně pokrývá jednotná komunikační platforma celé spektrum národních i mezinárodních služeb elektronického bankovnictví pro všechny zákaznické segmenty. Největší výhoda spočívá v podpoře různých evropských standardů pro komunikaci bank s klienty a integraci většinu v Evropě používaných platebních formátů.

Firma Omikron vyvíjí své produkty ve vzájemné spolupráci s bankovními asociacemi i jednotlivými bankami a v současné době jsou její produkty dostupné v 15 jazykových verzích a přizpůsobené pro 20 zemí. Tyto předpoklady určují možnosti využití těchto řešení pro banky všech velikostí, včetně největších světových bank. V současné době využívá řešení firmy Omikron přes 400 bank a více než 200,000 firemních klientů, což je největším potvrzením kvality nabízených řešení.

V rámci poskytovaných služeb využívá Omikron svých rozsáhlých zkušeností s vedením komplexních projektů v oblasti finančního sektoru a poskytuje klientům rozsáhlé poradenské služby. Ty zahrnují poradenství od zpracování prvotní koncepce navrženého řešení až po individuální přizpůsobení standardních řešení dle specifických požadavků každého klienta.

Web: www.omikron.de

SmartStream je uznávaným lídrem v oblasti řešení správy finančních transakcí, která firmám umožňuje zlepšit provozní kontrolu, snížit náklady, vybudovat nové toky příjmů, zmírnit riziko a přesně dodržovat předpisy.

Tím, že pomáhá svým zákazníkům prostřednictvím jejich transformativních digitálních strategií, poskytuje SmartStream řadu řešení pro životní cyklus transakcí s integrovanými technologiemi AI a strojového učení - které lze nasadit v cloudu nebo jako spravované služby.

Výsledkem je, že více než 2 000 klientů - včetně 70 ze 100 nejlepších světových bank, spoléhá na řešení SmartStream Transaction Lifecycle Management (TLM®), který zajistí vyšší efektivitu jejich operací.

Další informace najdete na webových stránkách: smartstream-stp.com

 


Finastra (dříve D+H) je vedoucím světovým poskytovatelem finančních technologií, který pomáhá globálním finančním institucím růst a být úspěšné. Dnes již takřka 8000 bank, splátkových společností, věřitelských organizací, kampeliček, vlád i korporací spoléhá na řešení od Finastra v následujících šesti oblastech: Lending Solutions, Core Solutions, Channel Solutions, Payment Solutions, Treasury Services Solutions a Optimization Solutions.

Společnost je nadšena z partnerství s klienty vedoucí k řešením na míru jejich požadavkům a umožňujícím jim zůstat ve vedení trhu a předvídat měnící se zákaznické požadavky.

Finastra je jednou z vedoucích světových finančně-technologických společností podle IDC Financial Insights FinTech a American Banker's FinTech Forward.
Pro více informací navštivte www.finastra.com.


Eastnets - Crunchbase Company Profile & Funding

Skupina EastNets se specializuje na vývoje software pro finanční instituce. Spolu s dodávkou vlastních aplikací nabízí také doprovodné služby a specializované konzultační služby. Mateřská společnost sídlí v Lucembursku, pobočky jsou umístěny v Belgii a Francii. Hlavní vývojové centrum společnosti EastNets má své sídlo v Belgii nedaleko hlavního centra společnosti SWIFT.

Od doby svého založení spolupracuje EastNets úzce se společností SWIFT na vývoji speciálních doplňkových aplikací ke SWIFTAlliance a pro nové platformy nabízené v rámci sítě SWIFTNet. Tato spolupráce je prováděna na základě partnerské smlouvy se společností SWIFT. EastNets má touto smlouvou zaručen přístup k informacím o nově vyvíjených aplikací a tudíž může promptně přizpůsobovat vývoj software pro své zákazníky.

Kromě produktů souvisejících se systémem SWIFT se společnost EastNets specializuje také na vývoj řešení pro filtrování dat v rámci boje proti praní špinavých peněz. Vzhledem ke vzrůstajícím opatřením proti praní špinavých peněz v celosvětovém měřítku tento produkt zejména v poslední době získává mnoho uživatelů z oblasti bankovních institucí.

Web: www.eastnets.com


“Flexibilní, ale zároveň jednoduchý”, to byl požadavek trhu na řešení pro Treasury a tak v roce 1997 vznikla společnost Trinity, která je doposud vlastněna dvěma treasury odborníky, kteří mají zároveň kladný vztah k IT. Dobrá zpráva je, že Trinity TMS software byl vyvinut zcela od začátku, což znamená, že nebyla modifikována žádná stará technologie.

Společně s rostoucím počtem zaměstnanců poskytujeme služby 75 mezinárodním klientům. Trinity TMS umožňuje více než dvěma tisícům uživatelů po celém světě pracovat s naším řešením pohodlným způsobem. Nicméně, naši klienti nejsou pro nás pouze a jenom čísla.

Chcete hovořit s našimi zákazníky a přesvědčit se o kvalitách našeho řešení? Kontaktujte nás a my s nimi pro Vás sjednáme referenční telefonický hovor nebo schůzku.

Web: www.trinitytms.com