Management Data Praha

Společnost Management Data Praha spol. s r.o. se za dobu svého působení na českém trhu stala jedním z hlavních dodavatelů softwarových řešení pro bankovní sektor. Mezi naše hlavní specializace patří oblast elektronických distribučních kanálů a transakčního bankovnictví.

Kromě distribuce produktů našich partnerů poskytujeme komplexní služby zahrnující lokalizaci produktů, řízení projektů, integraci produktu do prostředí klienta, implementaci, operační podporu, konzultace, školení a další vývoj aplikace dle přání každého klienta.

NOVÁ TELEFONNÍ ČÍSLA MD PRAHA

 • helpdesk   +420 222 202 444  
 • sekretariát +420 222 202 400

Přihlášení k odběru novinek

Níže zadejte e-mail, na který mají být odesílány informace o novinkách.

CAPTCHA
Následující otázka slouží jako ochrana před roboty a k prevenci automatického spamu.
11 + 3 =
Vyřešte tuto jednoduchou matematickou otázku a zadejte výsledek, např. pro 1 + 3, zadejte 4.

Partneři

Partneři

 

Omikron

omikron logo

Společnost Omikron Systemhaus GmbH & Co. byla založena v roce 1983. Od té doby se stala jedním z vedoucích dodavatelů řešení pro elektronické bankovnictví s celosvětovou působností.

Produkty firmy Omikron zahrnují řešení pro banky i pro jejich klienty. Mezinárodně rozšířený systém MultiCash nabízí řešení zejména pro velké a střední firmy. Na bankovní straně pokrývá jednotná komunikační platforma celé spektrum národních i mezinárodních služeb elektronického bankovnictví pro všechny zákaznické segmenty. Největší výhoda spočívá v podpoře různých evropských standardů pro komunikaci bank s klienty a zabudování většiny platebních formátů používaných v Evropě.

Firma Omikron vyvíjí své produkty ve vzájemné spolupráci s bankovními asociacemi i jednotlivými bankami a v současné době jsou její produkty dostupné v 15 jazykových verzích a přizpůsobené pro 20 zemí. Tyto předpoklady určují možnosti využití těchto řešení pro banky všech velikostí, včetně největších světových bank. V současné době využívá řešení firmy Omikron přes 400 bank a více než 200,000 firemních klientů, což je největším potvrzením kvality nabízených řešení.

V rámci svých služeb Omikron využívá svých rozsáhlých zkušeností s vedením komplexních projektů v oblasti finančního sektoru a poskytuje svým klientům rozsáhlé poradenské služby. Ty zahrnují poradenství od zpracování prvotní koncepce navrženého řešení až po individuální přizpůsobení standardních řešení dle specifických požadavků každého klienta.

Web: www.omikron.de

 

SmartStream - Nahoru

 STL new small

Produkty společnosti SmartStream jsou dodávány s cílem zajistit plně automatizované zpracování transakcí v reálném čase integrované do systémů uživatelů.

SmartStream je největším dodavatelem řešení pro řízení a správu transakcí s tržním podílem více než 37 procent a více než 1,000 klienty na celém světě včetně 75 ze 100 největších bank.
Svým řešením včetně zajištění kompletní celosvětové podpory v režimu 24x7 umožňuje svým klientům výrazně snižovat operační rizika a zvyšovat jejich výkonnost.

Produkty firmy SmartStream založené na jednotné platformě řeší oblast správy transakcí od prvotního zadání až do úplného vypořádání. Produkty zahrnují řešení těchto oblastí:

 • rekoncialiace
 • automatizace obchodních procesů
 • systém řešení výjimek ze standardních procesů
 • cash management
 • messaging
 • řízení obchodních procesů
 • integrace podnikových aplikací

Produkty pro rekonciliaci a oblast trade finance jsou nositeli akreditace S.W.I.F.T. Ready Gold.  Modulární struktura řešení zaručuje použití těchto řešení ve všech typech finančních institucí.

Web: www.smartstream-stp.com

 

Finastra - Nahoru

DH Logo

Finastra (dříve D+H) je vedoucím světovým poskytovatelem finančních technologií, který pomáhá globálním finančním institucím růst a být úspěšné. Dnes již takřka 8000 bank, splátkových společností, věřitelských organizací, kampeliček, vlád i korporací spoléhá na řešení od Finastra v následujících šesti oblastech: Lending Solutions, Core Solutions, Channel Solutions, Payment Solutions, Treasury Services Solutions a Optimization Solutions.

Společnost je nadšena z partnerství s klienty vedoucí k řešením na míru jejich požadavkům a umožňujícím jim zůstat ve vedení trhu a předvídat měnící se zákaznické požadavky.

Finastra je jednou z vedoucích světových finančně-technologických společností podle IDC Financial Insights FinTech a American Banker's FinTech Forward.

Web: www.finastra.com

 

EastNets - Nahoru

EastNets logo

Skupina EastNets se specializuje na vývoje software pro finanční instituce. Spolu s dodávkou vlastních aplikací nabízí také doprovodné služby a specializované konzultační služby. Mateřská společnost sídlí v Lucembursku, pobočky jsou umístěny v Belgii a Francii. Hlavní vývojové centrum společnosti EastNets má své sídlo v Belgii nedaleko hlavního centra společnosti SWIFT.

Od doby svého založení spolupracuje EastNets úzce se společností SWIFT na vývoji speciálních doplňkových aplikací ke SWIFTAlliance a pro nové platformy nabízené v rámci sítě SWIFTNet. Tato spolupráce je prováděna na základě partnerské smlouvy se společností SWIFT. EastNets má touto smlouvou zaručen přístup k informacím o nově vyvíjených aplikací a tudíž může promptně přizpůsobovat vývoj software pro své zákazníky.

Kromě produktů souvisejících se systémem SWIFT se společnost EastNets specializuje také na vývoj řešení pro filtrování dat v rámci boje proti praní špinavých peněz. Vzhledem ke vzrůstajícím opatřením proti praní špinavých peněz v celosvětovém měřítku tento produkt zejména v poslední době získává mnoho uživatelů z oblasti bankovních institucí.

Web: www.eastnets.com

 

Trinity - Nahoru

Trinity logo

 

 

 

 

“Flexibilní, ale zároveň jednoduchý”, to byl požadavek trhu na řešení pro Treasury a tak v roce 1997 vznikla společnost Trinity, která je doposud vlastněna dvěma treasury odborníky, kteří mají zároveň kladný vztah k IT. Dobrá zpráva je, že Trinity TMS software byl vyvinut zcela od začátku, což znamená, že nebyla modifikována žádná stará technologie.

Společně s rostoucím počtem zaměstnanců poskytujeme služby 75 mezinárodním klientům. Trinity TMS umožňuje více než dvěma tisícům uživatelů po celém světě pracovat s naším řešením pohodlným způsobem. Nicméně, naši klienti nejsou pro nás pouze a jenom čísla.

Chcete hovořit s našimi zákazníky a přesvědčit se o kvalitách našeho řešení? Kontaktujte nás a my s nimi pro Vás sjednáme referenční telefonický hovor nebo schůzku.

Web: www.trinitytms.com

 

Helpdesk

Tel.: (+420) 222 202 444
Email:  helpdesk@mdpraha.cz


Stáhněte si AnyDesk pro vzdálenou podporu

 

Novinky

Corona páruje instantní platby v Equa bank

Pro rekonciliaci instantních plateb využívá Equa bank řešení Corona od společnosti SmartStream.

Řešení EasyTracker pro SWIFT od Omikronu

Od 22. listopadu 2020 bude banka muset být schopna poskytnout SWIFTu informace o stavu všech příchozích zprávách MT103 prostřednictvím aplikace Tracker. Automatizace tohoto procesu je vzhledem k blížícímu se termínu výzvou pro každou banku. Prezentujeme EasyTracker od společnosti Omikron. Více zde.

 

Treasury v časech Covid-19

Speciální cloudové řešení Trinity TMS SaaS pro správu treasury s rychlou implementací během 5 dní, nasazováno vzdáleně bez fyzického kontaktu s klientem. Bez licenčních poplatků po dobu prvních šesti měsíců. Přečtěte si více zde.

Nová telefonní čísla a adresa MD Praha

Nová telefonní čísla a adresa MD Praha:

 • helpdesk    222 202 444 
 • sekretariát 222 202 400

U Uranie 954/18, 170 00 Praha 7

PF 2020

Přejeme Vám příjemné prožití vánočních svátků a mnoho úspěchů v roce 2020.