Management Data Praha

Společnost Management Data Praha spol. s r.o. se za dobu svého působení na českém trhu stala jedním z hlavních dodavatelů softwarových řešení pro bankovní sektor. Mezi naše hlavní specializace patří oblast elektronických distribučních kanálů a transakčního bankovnictví.

Kromě distribuce produktů našich partnerů poskytujeme komplexní služby zahrnující lokalizaci produktů, řízení projektů, integraci produktu do prostředí klienta, implementaci, operační podporu, konzultace, školení a další vývoj aplikace dle přání každého klienta.

NOVÁ TELEFONNÍ ČÍSLA MD PRAHA

 • helpdesk   +420 222 202 444  
 • sekretariát +420 222 202 400

Přihlášení k odběru novinek

Níže zadejte e-mail, na který mají být odesílány informace o novinkách.

CAPTCHA
Následující otázka slouží jako ochrana před roboty a k prevenci automatického spamu.
12 + 8 =
Vyřešte tuto jednoduchou matematickou otázku a zadejte výsledek, např. pro 1 + 3, zadejte 4.

Partneři

Partneři

 

Omikron

omikron logo

Společnost Omikron Systemhaus GmbH & Co. byla založena v roce 1983. Od té doby se stala jedním z vedoucích dodavatelů řešení pro elektronické bankovnictví s celosvětovou působností.

Produkty firmy Omikron zahrnují řešení pro banky i pro jejich klienty. Mezinárodně rozšířený systém MultiCash nabízí řešení zejména pro velké a střední firmy. Na bankovní straně pokrývá jednotná komunikační platforma celé spektrum národních i mezinárodních služeb elektronického bankovnictví pro všechny zákaznické segmenty. Největší výhoda spočívá v podpoře různých evropských standardů pro komunikaci bank s klienty a zabudování většiny platebních formátů používaných v Evropě.

Firma Omikron vyvíjí své produkty ve vzájemné spolupráci s bankovními asociacemi i jednotlivými bankami a v současné době jsou její produkty dostupné v 15 jazykových verzích a přizpůsobené pro 20 zemí. Tyto předpoklady určují možnosti využití těchto řešení pro banky všech velikostí, včetně největších světových bank. V současné době využívá řešení firmy Omikron přes 400 bank a více než 200,000 firemních klientů, což je největším potvrzením kvality nabízených řešení.

V rámci svých služeb Omikron využívá svých rozsáhlých zkušeností s vedením komplexních projektů v oblasti finančního sektoru a poskytuje svým klientům rozsáhlé poradenské služby. Ty zahrnují poradenství od zpracování prvotní koncepce navrženého řešení až po individuální přizpůsobení standardních řešení dle specifických požadavků každého klienta.

Web: www.omikron.de

 

SmartStream - Nahoru

 STL new small

Produkty společnosti SmartStream jsou dodávány s cílem zajistit plně automatizované zpracování transakcí v reálném čase integrované do systémů uživatelů.

SmartStream je největším dodavatelem řešení pro řízení a správu transakcí s tržním podílem více než 37 procent a více než 1,000 klienty na celém světě včetně 75 ze 100 největších bank.
Svým řešením včetně zajištění kompletní celosvětové podpory v režimu 24x7 umožňuje svým klientům výrazně snižovat operační rizika a zvyšovat jejich výkonnost.

Produkty firmy SmartStream založené na jednotné platformě řeší oblast správy transakcí od prvotního zadání až do úplného vypořádání. Produkty zahrnují řešení těchto oblastí:

 • rekoncialiace
 • automatizace obchodních procesů
 • systém řešení výjimek ze standardních procesů
 • cash management
 • messaging
 • řízení obchodních procesů
 • integrace podnikových aplikací

Produkty pro rekonciliaci a oblast trade finance jsou nositeli akreditace S.W.I.F.T. Ready Gold.  Modulární struktura řešení zaručuje použití těchto řešení ve všech typech finančních institucí.

Web: www.smartstream-stp.com

 

Finastra - Nahoru

DH Logo

Finastra (dříve D+H) je vedoucím světovým poskytovatelem finančních technologií, který pomáhá globálním finančním institucím růst a být úspěšné. Dnes již takřka 8000 bank, splátkových společností, věřitelských organizací, kampeliček, vlád i korporací spoléhá na řešení od Finastra v následujících šesti oblastech: Lending Solutions, Core Solutions, Channel Solutions, Payment Solutions, Treasury Services Solutions a Optimization Solutions.

Společnost je nadšena z partnerství s klienty vedoucí k řešením na míru jejich požadavkům a umožňujícím jim zůstat ve vedení trhu a předvídat měnící se zákaznické požadavky.

Finastra je jednou z vedoucích světových finančně-technologických společností podle IDC Financial Insights FinTech a American Banker's FinTech Forward.

Web: www.finastra.com

 

EastNets - Nahoru

EastNets logo

Skupina EastNets se specializuje na vývoje software pro finanční instituce. Spolu s dodávkou vlastních aplikací nabízí také doprovodné služby a specializované konzultační služby. Mateřská společnost sídlí v Lucembursku, pobočky jsou umístěny v Belgii a Francii. Hlavní vývojové centrum společnosti EastNets má své sídlo v Belgii nedaleko hlavního centra společnosti SWIFT.

Od doby svého založení spolupracuje EastNets úzce se společností SWIFT na vývoji speciálních doplňkových aplikací ke SWIFTAlliance a pro nové platformy nabízené v rámci sítě SWIFTNet. Tato spolupráce je prováděna na základě partnerské smlouvy se společností SWIFT. EastNets má touto smlouvou zaručen přístup k informacím o nově vyvíjených aplikací a tudíž může promptně přizpůsobovat vývoj software pro své zákazníky.

Kromě produktů souvisejících se systémem SWIFT se společnost EastNets specializuje také na vývoj řešení pro filtrování dat v rámci boje proti praní špinavých peněz. Vzhledem ke vzrůstajícím opatřením proti praní špinavých peněz v celosvětovém měřítku tento produkt zejména v poslední době získává mnoho uživatelů z oblasti bankovních institucí.

Web: www.eastnets.com

 

Trinity - Nahoru

Trinity logo

 

 

 

 

“Flexibilní, ale zároveň jednoduchý”, to byl požadavek trhu na řešení pro Treasury a tak v roce 1997 vznikla společnost Trinity, která je doposud vlastněna dvěma treasury odborníky, kteří mají zároveň kladný vztah k IT. Dobrá zpráva je, že Trinity TMS software byl vyvinut zcela od začátku, což znamená, že nebyla modifikována žádná stará technologie.

Společně s rostoucím počtem zaměstnanců poskytujeme služby 75 mezinárodním klientům. Trinity TMS umožňuje více než dvěma tisícům uživatelů po celém světě pracovat s naším řešením pohodlným způsobem. Nicméně, naši klienti nejsou pro nás pouze a jenom čísla.

Chcete hovořit s našimi zákazníky a přesvědčit se o kvalitách našeho řešení? Kontaktujte nás a my s nimi pro Vás sjednáme referenční telefonický hovor nebo schůzku.

Web: www.trinitytms.com

 

Helpdesk

Tel.: (+420) 222 202 444
Email:  helpdesk@mdpraha.cz


Stáhněte si AnyDesk pro vzdálenou podporu

 

Novinky

Nová telefonní čísla a adresa MD Praha

Nová telefonní čísla a adresa MD Praha:

 • helpdesk    222 202 444 
 • sekretariát 222 202 400

U Uranie 954/18, 170 00 Praha 7

PF 2020

Přejeme Vám příjemné prožití vánočních svátků a mnoho úspěchů v roce 2020.

Economia implementovala MultiCash Transfer

Přední český mediální dům Economia si vybral MultiCash Transfer. Více

Automatizace a robotizace bankovních výpisů s MultiCash AutoClient

Více o řešení pro bankovní výpisy najdete zde