MultiCash Payment Factory – jednorázové řešení pro automatické platby

Zvyšte úroveň účinnosti plateb a získejte čas pro jiné úkoly

Oblast plateb je zásadní a vysoce citlivý úkol pro každou společnost. Výsledkem je, že se stále více firem mění směrem k pracovním modelům, v nichž každé oddělení definuje své vlastní odpovědnosti a pracovní postupy. Často je to spojeno s používáním více systémů elektronického bankovnictví, což vede k vyšší úrovni složitosti a k většímu objemu práce, a následně se stává obtížným pro operativní uživatele a administrátory. Je také čím dál nesnadnější udržet si kontrolu a chránit řešení před útoky.

Standardizované a automatizované - platby v MultiCash Payment Factory

S MultiCash Payment Factory můžete vytvořit jednotný, mezisektorový a kolaborativní proces plateb. Všechny národní a mezinárodní platby lze sloučit do jednoho bodu a zpracovat automaticky. Přesný funkční rozsah lze přizpůsobit vašim individuálním požadavkům: základní řešení lze rozšířit o funkce pro správu hotovosti, řízení obchodu a bankovních vztahů (správa bankovních účtů BAM a bankovní poplatky). V případě potřeby lze soubory převádět a předávat do a z příslušných systémů na základě inteligentního směrovacího mechanismu. Přínosy pro společnost jsou významné: podíl přímého zpracování roste, víceúrovňová správa hotovosti zajišťuje optimalizaci každodenní likvidity a bankovní vztahy lze spravovat centrálně. Pro podniky, které se rozhodnou provozovat MultiCash Payment Factory jako spravovanou službu, jsou možné ještě vyšší nákladové efektivnosti.
 

Od klasického elektronického bankovnictví po mezinárodní Payment Factory

Podporujeme vaši cestu od klasického elektronického bankovnictví k Payment Factory na mezinárodní platby. Využijte nové možnosti, které se nabízí.

Přehled výhod plynoucích z MultiCash Payment Factory:

  • Optimalizujte své firemní pracovní postupy pomocí automatizace, centralizace a přímé integrace ERP
  • Dosáhněte nejvyšší úrovně účinnosti pomocí STP a bezproblémové bankovní konektivity
  • Zajistěte plnou transparentnost centrálním spravováním všech národních a mezinárodních účtů
  • Připojte se ke všem svým bankám po celém světě, díky obsažení všech důležitých národních i mezinárodních komunikačních standardů a formátů souborů
  • Získejte přístup k centrálnímu řešení kdykoli a kdekoli přes internet v jednom z více než 10 dostupných jazyků
  • Chraňte všechny operace před manipulací na základě víceúrovňového bezpečnostního konceptu pro administrátory a uživatele