en.TransactionDataRepository

Správa a využití obrovského množství dat vaší instituce nebylo nikdy jednodušší. Ať už chcete zlepšit efektivitu provozu, zjednodušit auditorské postupy nebo optimalizovat náklady, naše úložiště finančních zpráv nabízí výjimečnou funkčnost a snadné použití.

Jedna věc je, ujistit se, že vaše finanční instituce je schopna přijímat různé typy dat. Další je ovšem uspořádání a správa těchto dat způsobem, který umožňuje flexibilní a pohotový reporting a rychlé dotazy. A správa dat se netýká pouze organizace historických dat: je zásadní, aby finanční instituce byly schopny údaje v reálném čase vyhodnocovat a analyzovat, jakmile přijdou.

Díky en.TransactionDataRepository může vaše instituce navrhovat a vytvářet prakticky nekonečné množství technických a obchodních reportů, a to jak na pravidelné bázi, tak na vyžádání. Díky bezkonkurenčním možnostem vyhledávání - které vám umožňují prohledávat finanční zprávy pomocí libovolného počtu nebo složitosti kritérií - a možnosti dynamického vykazování, se vaše data mohou konečně proměnit ze změti informací v které se těžkopádně vyhledává na obrovská aktivum. en.TDR lze dokonce integrovat do různých aplikací proti praní špinavých peněz a do online bankovnictví, které se bezproblémově začlení do vaší IT infrastruktury.

TDR

KLÍČOVÉ VLASTNOSTI

  • Vytvářejte a navrhujte reporty o činnosti (technické a obchodní zprávy) rutinní i na vyžádání.
  • Zobrazte, prozkoumejte, sledujte a reportujte svá data a události ze SWIFT provozu uchovávané po delší dobu.
  • Získejte transparentnost v reálném čase a klíčové statistiky.
  • Zjednodušte a urychlete auditní postupy.
  • Optimalizujte náklady na vývoj, podporu a údržbu.
  • Snižte provozní riziko a náklady.