Umělá inteligence se SmartStream Air

Velké objemy dat v nejrůznějších nestandardních formátech a strukturách jsou stále ještě většinou kontrolovány pomocí excelových tabulek nebo nejspu tyto úkoly prováděny vůbec. SmartStream Air poskytuje organizacím nástroj, který dokáže okamžitě spárovat libovolná data z jakéhokoli důvodu.

SmartStream Air je nativně cloudové řešení, chová se ovšem jako aplikace, nevyžaduje od uživatelů žádná školení ani dovednosti v oblasti IT a je nejrychlejší aplikací v oblasti AI, která je dnes k dispozici. 

Proč SmartStream Air?

 • Spárujte okamžitě libovolná data z jakéhokoli důvodu
 • Nejrychlejší nativně cloudová aplikace s umělou inteligencí
 • Porovnání dat během sekund, umělá inteligence přináší okamžité výsledky
 • Zabezpečený cloudový hosting
 • Učí se a zlepšuje se v průběhu času
 • Uživatelsky přívětivý, není nutná žádná konfigurace ani školení
 • Protože pokud jde o vaše data, nechcete si nic nechat ujít ...

 

Jak vám může SmartStream Air pomoci?

Řekněme, že externí protistrana, zákazník nebo partner pošle soubor transakcí, které potřebujete porovnat s vlastními záznamy, ale obě sady dat jsou velké, velmi složité a jsou v různých formátech. Řešení tohoto typu úkolu obvykle znamená velké lidské úsilí nebo vyžaduje IT projekty.

Se SmartStream Air je načítání souborů velmi jednoduché. Můžete je přetahovat ručně nebo lze použít API pro automatické odesílání. Bez ohledu na to, v jakém formátu jsou data, nebo jakkoli nízká je jejich kvalita, bude umělá inteligence chytře číst, analyzovat, učit se a identifikovat, co je třeba porovnat, a poté předloží seznam nespárovaných záznamů nebo seznam pro další investigaci. Vše se děje během několika sekund.

S aplikací SmartStream Air se stávají obtížné úkoly, jako je automatizace aplikace Excel, rekonciliace transakcí, kontrola dat mezi systémy, validace  regulatorních zpráv a porovnávání databázových souborů na pro migraci nebo transformaci IT systémů, doslova hračkou.

Jak to funguje?

SmartStream Air je zcela jedinečná inovace představující nejnovější technologie umělé inteligence (AI) a strojového učení pro porovnávání a validaci dat.

Řešení umožňuje načítat data prakticky v jakémkoli formátu. Poté analyzuje data, mapuje je a pomocí učení zjistí, jak soubory a pole vzájemně korelují. Vzniknou automaticky generovaná pravidla, která lze v případě potřeby dále vylepšit a tak ještě dále urychlit a zpřesnit výsledky. Během několika sekund budete mít k investigaci extrémně kvalitní sadu výsledků nebo výjimek.

SmartStream Air nevyžaduje žádná školení, certifikáty ani žádné předchozí znalosti dat, která chcete ověřit. AI za vás udělá těžkou práci a čím více dat jí poskytnete, tím lépe bude fungovat. Můžeme prezentovat jak řešení funguje za méně než 15 minut.

Jak mohu začít?

SmartStream Air je hostovaná cloudová nativní aplikace SaaS. Go-live proces je okamžitý, Air bude funkční ve stejný den, kdy se rozhodnete začít. Neexistuje žádná zátěž ani náklady na IT. Postaráme se o veškerou údržbu a aktualizace a zákazníkům každých 4–8 týdnů zpřístupňujeme nové funkce.

SmartStream je také certifikovaným partnerem AWS, což znamená, že naše hostovaná řešení jsou pokryta těmi nejrobustnějšími standardy zabezpečení informací. Nedávno jsme získali certifikaci PCI-DSS, a to na nejvyšší úrovni, která slouží kartovým a digitálním platbám, a dosáhli jsme také standardů SOC 1, 2, 3, ISO27001 a ISO27002. SmartStream může také nabízet hostování v jakémkoliv místě na planetě tak aby splňovalo místní regulatorní předpisy.

Kromě snadného použití můžeme také nabídnout flexibilní a jednoduché cenové modely, které plně reflektují TCO.

Proč SmartStream Air? Protože pokud jde o vaše data, nechcete si nic nechat ujít!

Data management je dnes významnou výzvou. Velké objemy dat nízké kvality, více externích i interních zdrojů dat a formátů činí tradiční IT projekt založený na integrovaných modelech nevhodným pro širokou škálu kontrol a úkolů integrity dat. SmartStream Air byl vytvořen, aby poskytl moderní řešení tohoto problému především v těchto třech oblastech:

DELIVERY MODEL

 • Není třeba řešení implementovat, go-live ve stejný den, okamžitě připraven k použití
 • Cloudově nativní, pouze SaaS, žádné upgrady, není potřeba žádná podpora, žádná zátěž vlastního IT

TECHNOLOGIE

 • Pokles množství dat nízké kvality, jakékoli velikosti nebo strukturovaného formátu
 • Není potřeba žádné školení, SmartStream Air využívá umělou inteligenci k provádění úkolů od začátku do konce a chová se jako aplikace
 • Technologie AI dokončuje proces obvykle měřený v týdnech a měsících už v sekundách

ŠKÁLOVATELNOST

 • Žádné omezení objemů dat a komplikovaného přidávání nových funkcí - kontinuální inovace
 • Celkové náklady na vlastnictví (TCO) jsou transparentní a lze je kontrolovat

 

Zajímá vás SmartStream Air? Kontaktujte nás ještě dnes.