Rekonciliační nástroj

Nástroj pro rekonciliaci nabízí příležitost výrazně snížit náklady na back- a middle-office. Společnost SmartStream využila své znalosti a odborné znalosti jako vedoucího poskytovatele softwarového řešení pro rekonciliace k vývoji rekonciliačního modelu.

Nástroje pro rekonciliaci slibují lepší a pružnější použití zdrojů, snížení nákladů, sjednocené technické platformy, synergie osvědčených postupů best-practice a lepší možnosti pro udržení zaměstnanců. Rovněž poskytují manažerům pohled na proces, který jim umožňuje porozumět operačnímu riziku a zlepšit procesy finančního párování. Větší firmy byly schopny dosáhnout návratnosti investic ROI v rozmezí 25% až 100% a v dobře zvládnutelných a dobře implementovaných případech během 1 roku dosáhnout rentability.

Budování úspěšného nástroje

SmartStream má odborné znalosti a zkušenosti, které vám pomohou dosáhnout plného využití rekonciliačního nástroje. Více než 75 ze 100 největších světových bank se spoléhá na SmartStream pro své potřeby podnikové rekonciliace a správu výjimek.

SmartStream TLM Reconcilutions je špičková platforma Reconciliation Utility, která přináší celou řadu funkcí. To zahrnuje například:

  • Škálovatelnost a mimořádně vysoký výkon
  • Schopnost provádět jakýkoli druh rekonciliací, párovat jakákoliv data s jinými daty
  • Plně flexibilní pravidla párování a nejpokročilejší algoritmus párování na trhu
  • Schopnosti pracovního postupu rozšiřují možnosti automatizace až po řešení výjimek a opravy
  • Nejnižší náklady a nejflexibilnější webové uživatelské rozhraní
  • Schopnost sledovat a řídit proces end-to-end, stanovovat metriky, sledovat a vykazovat neúspěšné transakce a odpovídajícím způsobem zlepšovat operace
  • Schopnost přizpůsobit a změnit data, přizpůsobit pravidla, pracovní postup