Novinky

Řešení TLM Aurora umožňuje vedle mnoha a mnoha dalších funkcí také rekonciliaci intradenních plateb. Nestihli jste náš webinář o Advanced Payments Control (APC)? Máme pro Vás záznam na následujícím odkazu:

 

Můžeme Vám nabídnout více informací o produktu nebo produktový list? Kontaktujte nás, rádi Vám řešení TLM Aurora představíme.

 

Společnost CBFIN z holdingu JPS GROUP přešla v rámci MultiCash 4 na vysoce bezpečné dvoufaktorové ověřování (2FA) za využití Google Authenticator. Současné řešení tak splňuje nejmodernější standardy silného zabezpečení. Více o dvoufaktorovém ověřování v instruktážním videu níže.

UNIQA pojišťovna, a.s. se rozhodla zjednodušit stávající způsob elektronické komunikace se svými bankami. V první fázi se rozhodla přistoupit k automatickému zpracovávání denních výpisů ze všech bankovních domů, kde má vedeny své účty. 

Jako optimální se jevilo řešení Multicash® Payment Factory nabízené společností Management Data Praha. V rámci implementace byla optimalizována komunikace s jednotlivými bankami a výpisy se nyní automaticky stahují, dělí dle data výpisu a čísla účtu (aplikace STA splitter) a ukládají do požadovaného místa, odkud je další proces přenáší ke konečnému zpracování v informačním systému klienta.

Více v případové studii (ke stažení zde)

UNIQA pojišťovna, která je součástí UNIQA Insurance Group, vyvíjí své aktivity na českém pojistném trhu již 27 let. Jako univerzální pojišťovna nabízí kompletní paletu pojistných produktů pro občany i korporátní klienty. V portfoliu má více než milion pojistných smluv. Podle objemu pojistného figuruje aktuálně mezi pěti nejsilnějšími pojišťovnami v ČR. Integrací s pojišťovnami AXA na českém pojistném trhu, která bude letos završena, získala UNIQA tržní podíl okolo 8 %. Současně začíná nabízet vedle pojištění i penzijní spoření a investice. Jediným akcionářem UNIQA pojišťovny je UNIQA Österreich Versicherungen AG. Tato společnost je součástí pojišťovací skupiny UNIQA Insurance Group, rovněž se sídlem ve Vídni. Koncern zajišťuje služby v celkem 18 zemích Evropy nyní už pro 15 milionů zákazníků. Tradice pojištění UNIQA trvá už více než 200 let. Součástí firmy je i UNIQA penzijní společnost, a.s. a UNIQA investiční společnost, a.s..

V krátkém videu si ukážeme zapnutí silného ověření uživatele (TOTP autentikátor) a jeho praktické využití v rámci práce v MultiCash 4.

Podívejte se také na nastavení tiskového automatu, nastavení rychlého přístupu a další příspěvky v sekci Podpora - Instruktážní videa.

Další videa s tématikou MultiCash naleznete také na našem YouTube kanálu

Vážené dámy, vážení pánové,

srdečně Vás zveme na výroční setkání všech treasury manažerů a finančních expertů – Treasury Fórum, kterou pořádá již od roku 2003 Česká Asociace Treasury (ČAT) jako odborný gestor, ve spolupráci s Českou asociací finančního řízení (CAFIN), která akci organizačně zajišťuje. Konference má za sebou již 18-ti letou historii a tradici, letošní ročník proběhne ONLINE.

Konference je určená pro podnikové specialisty zajišťující financování firmy, její platební styk, cash flow a řízení finančních rizik, stejně jako pro banky a firmy nabízející služby v této oblasti, které jsou partnerem treasurerů, či pro poskytovatele finančních služeb.

Treasury Fórum je největší treasury korporátní událostí v ČR. Je zaměřená na řízení hotovosti, likviditu, platební styk, řízení rizik, pojištění, informační a finanční systémy i na další aktuální témata. Každoroční setkání treasury specialistů, finančních ředitelů, bankéřů a odborné finanční veřejnosti začalo jako Konference elektronických platebních systémů a Treasury management systémů. Konference postupně prošla obdobím finanční krize, zvýšené regulace, dobou intervencí ČNB, zaváděním SEPA, přes technologické novinky z oblastí blockchain, FinTech, kryptoměn, zabývala se trendem umístění dat v cloudu či jejich ochranu před zneužitím, až po digitalizaci financí či oblast kyberkriminality.

Na letošní konferenci Vás čeká opět řada novinek a trendů v podnikovém treasury. Na závěr konference se můžete těšit na oblíbenou panelovou diskuzi za účasti hlavních ekonomů bank a zástupce ČNB na aktuální téma o české ekonomice, v rámci kterého můžete pokládat i Vaše dotazy.

Těšíme se s Vámi na příjemné setkání na virtuálním stánku Management Data Praha, v živých chatech se specialisty naší společnosti a věříme, že Vás zaujme i přednáška Josefa Brtníka na téma Trendy v treasury a cashmanagementu - automatizace a digitalizace.

Bezplatná registrace na konferenci probíhá přes PDF pozvánku zde.

Zdroj: https://treasury2021.gcon.me/360/1/tour