Novinky

Účastníky červnové konference Treasury Fórum 2024 zveme na přednášku Platební styk & Treasury Management Systém. Josef Brtník, CEO společnosti Management Data Praha, se bude zabývat především nadcházejícími změnami v platebním styku a tím jaké očekáváme reálné dopady v komunikaci klient-banka. Z oblasti treasury management systému se bude věnovat otázce flexibility struktury cash-flow plánu a tématu cash-flow plán vs. faktury po splatnosti.

Rádi Vás také osobně přivítáme na výstavním stánku Management Data Praha, kde bude příležitost se setkat a diskutovat s našimi odborníky pro oblast TMS, platební továrny, multibankingu MultiCash a platebního styku.

Těšíme se s Vámi opět po roce na viděnou dne 5.6.2024 na dalším ročníku akce Treasury Fórum 2024 (pozvánka).

Ještě před konáním konference můžete naštívit náš virtuální stánek s řadou zajímavých videí, případně YouTube kanál MD Praha.

 

V krátkém videu si ukážeme zapnutí silného ověření uživatele (TOTP autentikátor) a jeho praktické využití v rámci práce v MultiCash 4.

Podívejte se také na nastavení tiskového automatu, nastavení rychlého přístupu a další příspěvky v sekci Podpora - Instruktážní videa.

Další videa s tématikou MultiCash naleznete také na našem YouTube kanálu

Děkujeme všem účastníkům konference Treasury Fórum 2023, která se uskutečnila 8.6.2023 v O2 Universum v Praze. Rádi jsme se s Vámi setkali na našem informačním stánku, při neformálních diskusích během akce i na přednášce Josefa Brtníka s tématem Cash Management – Platební styk – novinky a trendy v CEE.

Věříme, že Vás prezentace našich řešení i zajímavost v podobě 3D tisku čokolády na přání na našem stánku zaujala.

Stále můžete naštívit náš virtuální stánek s řadou zajímavých videí, případně YouTube kanál MD Praha.

Termín konání Treasury Fórum 2024 byl stanoven na 5.6.2024 opět v O2 Universum v Praze. Těšíme se na setkání s Vámi.

 

 

Vážené dámy, vážení pánové, srdečně Vás zveme na jubilejní dvacáté výroční setkání všech treasury manažerů a finančních expertů – Treasury Fórum, kterou pořádá již od roku 2003 Česká Asociace Treasury (ČAT) jako odborný gestor, ve spolupráci s Českou asociací finančního řízení (CAFIN), která akci organizačně zajišťuje. Konference má za sebou již dlouhou historii a tradici a letos se opět setkáme osobně ve čtvrtek 8.6.2023 v O2 Universum.

Treasury Fórum je největší treasury korporátní událostí v ČR. Je zaměřená na řízení hotovosti, likviditu, platební styk, řízení rizik, pojištění, informační a finanční systémy apod. Každoroční setkání treasury specialistů, finančních ředitelů, bankéřů a odborné finanční veřejnosti odstartovalo jako Konference elektronických platebních systémů a Treasury management systémů, postupně prošlo obdobím finanční krize, regulace, intervence ČNB (se zaměřením na korunu a úrokové sazby), SEPA, přes technologické novinky blockchain a FinTech, kryptoměny, data v cloudu či jejich ochranu před zneužitím, až po digitalizaci financí či oblast kyberkriminality.

Konference je určená pro podnikové specialisty zajišťující financování firmy, její platební styk, cash flow a řízení finančních rizik, stejně jako pro banky a firmy nabízející služby v této oblasti, které jsou partnerem treasurerů, či pro poskytovatele finančních služeb. Na letošní konferenci Vás čeká opět řada novinek a trendů v podnikovém treasury. Na závěr konference se můžete těšit na oblíbenou panelovou diskuzi v rámci které můžete pokládat také Vaše dotazy.

Těšíme se na příjemné setkání na stánku Management Data Praha a věříme, že Vás zaujme i přednáška Josefa Brtníka ve 14:30 s prezentací Cash Management - Platební styk - novinky a trendy v CE.

Registrace na konferenci probíhá přes odkaz zde. Další informace o konferenci naleznete zde.

 

Sekce instruktážních videí MultiCash na našem webu se opět rozrostla o další příspěvky. Pro sledování klikněte zde.

Nejen tato videa, ale i další videopříspěvky jsou k dispozici také na našem YouTube kanálu.