Online konference Treasury Fórum 2021

Vážené dámy, vážení pánové,

srdečně Vás zveme na výroční setkání všech treasury manažerů a finančních expertů – Treasury Fórum, kterou pořádá již od roku 2003 Česká Asociace Treasury (ČAT) jako odborný gestor, ve spolupráci s Českou asociací finančního řízení (CAFIN), která akci organizačně zajišťuje. Konference má za sebou již 18-ti letou historii a tradici, letošní ročník proběhne ONLINE.

Konference je určená pro podnikové specialisty zajišťující financování firmy, její platební styk, cash flow a řízení finančních rizik, stejně jako pro banky a firmy nabízející služby v této oblasti, které jsou partnerem treasurerů, či pro poskytovatele finančních služeb.

Treasury Fórum je největší treasury korporátní událostí v ČR. Je zaměřená na řízení hotovosti, likviditu, platební styk, řízení rizik, pojištění, informační a finanční systémy i na další aktuální témata. Každoroční setkání treasury specialistů, finančních ředitelů, bankéřů a odborné finanční veřejnosti začalo jako Konference elektronických platebních systémů a Treasury management systémů. Konference postupně prošla obdobím finanční krize, zvýšené regulace, dobou intervencí ČNB, zaváděním SEPA, přes technologické novinky z oblastí blockchain, FinTech, kryptoměn, zabývala se trendem umístění dat v cloudu či jejich ochranu před zneužitím, až po digitalizaci financí či oblast kyberkriminality.

Na letošní konferenci Vás čeká opět řada novinek a trendů v podnikovém treasury. Na závěr konference se můžete těšit na oblíbenou panelovou diskuzi za účasti hlavních ekonomů bank a zástupce ČNB na aktuální téma o české ekonomice, v rámci kterého můžete pokládat i Vaše dotazy.

Těšíme se s Vámi na příjemné setkání na virtuálním stánku Management Data Praha, v živých chatech se specialisty naší společnosti a věříme, že Vás zaujme i přednáška Josefa Brtníka na téma Trendy v treasury a cashmanagementu - automatizace a digitalizace.

Bezplatná registrace na konferenci probíhá přes PDF pozvánku zde.

Zdroj: https://treasury2021.gcon.me/360/1/tour