Management Data Praha

Společnost Management Data Praha spol. s r.o. se za dobu svého působení na českém trhu stala jedním z hlavních dodavatelů softwarových řešení pro bankovní sektor. Mezi naše hlavní specializace patří oblast elektronických distribučních kanálů a transakčního bankovnictví.

Kromě distribuce produktů našich partnerů poskytujeme komplexní služby zahrnující lokalizaci produktů, řízení projektů, integraci produktu do prostředí klienta, implementaci, operační podporu, konzultace, školení a další vývoj aplikace dle přání každého klienta.

NOVÁ TELEFONNÍ ČÍSLA MD PRAHA

  • helpdesk   +420 222 202 444  
  • sekretariát +420 222 202 400

Přihlášení k odběru novinek

Níže zadejte e-mail, na který mají být odesílány informace o novinkách.

CAPTCHA
Následující otázka slouží jako ochrana před roboty a k prevenci automatického spamu.
3 + 1 =
Vyřešte tuto jednoduchou matematickou otázku a zadejte výsledek, např. pro 1 + 3, zadejte 4.

Bankovní komunita Omikronu úspěšně vstupuje do éry PSD2

Konečné datum 14. září 2019 pro implementaci PSD2 již uplynulo. Všechny banky využívající řešení Omikron zažily hladký přechod do světa regulovaného PSD2, protože dodržování všech požadavků bylo zajištěno již dlouho před daným termínem.

Naše řešení společnosti Omikron zahrnuje rozhraní pro poskytovatele třetích stran (3rd Party Providers) a možnosti pro bezpečné ověřování zákazníků (Secure Customer Authentication). Tyto inovace nyní fungují v řadě bank a bankovních skupinách po celé Evropě.

Rádi bychom poděkovali všem bankám a členům jejich projektových týmů za příkladnou spolupráci, která i přes jistý časový tlak vedla k úspěšné realizaci přechodu na  PSD2.

PSD2 je pravděpodobně nejvýznamnější změnou v bankovním sektoru za posledních 10 let. Zaručuje robustní úroveň zabezpečení online bankovnictví a poskytuje bezpečný přístupový kanál pro poskytovatele služeb souvisejících s účtem.

Kromě splnění regulačních požadavků přináší PSD2 bankám také možnost, aby na evropském trhu transakčního bankovnictví nabízely další inovativní služby. Se společností Omikron v současné době banky realizují projekty, aby mohly z těchto nových příležitostí profitovat a posílit tak své postavení na trhu.

 

Helpdesk

Tel.: (+420) 222 202 444
Email:  helpdesk@mdpraha.cz


Stáhněte si AnyDesk pro vzdálenou podporu

 

Novinky

Corona páruje instantní platby v Equa bank

Pro rekonciliaci instantních plateb využívá Equa bank řešení Corona od společnosti SmartStream.

Řešení EasyTracker pro SWIFT od Omikronu

Od 22. listopadu 2020 bude banka muset být schopna poskytnout SWIFTu informace o stavu všech příchozích zprávách MT103 prostřednictvím aplikace Tracker. Automatizace tohoto procesu je vzhledem k blížícímu se termínu výzvou pro každou banku. Prezentujeme EasyTracker od společnosti Omikron. Více zde.

 

Treasury v časech Covid-19

Speciální cloudové řešení Trinity TMS SaaS pro správu treasury s rychlou implementací během 5 dní, nasazováno vzdáleně bez fyzického kontaktu s klientem. Bez licenčních poplatků po dobu prvních šesti měsíců. Přečtěte si více zde.

Nová telefonní čísla a adresa MD Praha

Nová telefonní čísla a adresa MD Praha:

  • helpdesk    222 202 444 
  • sekretariát 222 202 400

U Uranie 954/18, 170 00 Praha 7

PF 2020

Přejeme Vám příjemné prožití vánočních svátků a mnoho úspěchů v roce 2020.