Management Data Praha

Společnost Management Data Praha spol. s r.o. se za dobu svého působení na českém trhu stala jedním z hlavních dodavatelů softwarových řešení pro bankovní sektor. Mezi naše hlavní specializace patří oblast elektronických distribučních kanálů a transakčního bankovnictví.

Kromě distribuce produktů našich partnerů poskytujeme komplexní služby zahrnující lokalizaci produktů, řízení projektů, integraci produktu do prostředí klienta, implementaci, operační podporu, konzultace, školení a další vývoj aplikace dle přání každého klienta.

Přihlášení k odběru novinek

Níže zadejte e-mail, na který mají být odesílány informace o novinkách.

CAPTCHA
Následující otázka slouží jako ochrana před roboty a k prevenci automatického spamu.
13 + 0 =
Vyřešte tuto jednoduchou matematickou otázku a zadejte výsledek, např. pro 1 + 3, zadejte 4.

Bankovní komunita Omikronu úspěšně vstupuje do éry PSD2

Konečné datum 14. září 2019 pro implementaci PSD2 již uplynulo. Všechny banky využívající řešení Omikron zažily hladký přechod do světa regulovaného PSD2, protože dodržování všech požadavků bylo zajištěno již dlouho před daným termínem.

Naše řešení společnosti Omikron zahrnuje rozhraní pro poskytovatele třetích stran (3rd Party Providers) a možnosti pro bezpečné ověřování zákazníků (Secure Customer Authentication). Tyto inovace nyní fungují v řadě bank a bankovních skupinách po celé Evropě.

Rádi bychom poděkovali všem bankám a členům jejich projektových týmů za příkladnou spolupráci, která i přes jistý časový tlak vedla k úspěšné realizaci přechodu na  PSD2.

PSD2 je pravděpodobně nejvýznamnější změnou v bankovním sektoru za posledních 10 let. Zaručuje robustní úroveň zabezpečení online bankovnictví a poskytuje bezpečný přístupový kanál pro poskytovatele služeb souvisejících s účtem.

Kromě splnění regulačních požadavků přináší PSD2 bankám také možnost, aby na evropském trhu transakčního bankovnictví nabízely další inovativní služby. Se společností Omikron v současné době banky realizují projekty, aby mohly z těchto nových příležitostí profitovat a posílit tak své postavení na trhu.

 

Helpdesk

Tel.: (+420) 251 021 383
  (+420) 227 167 383
Email:  helpdesk@mdpraha.cz

Stáhněte si AnyDesk pro vzdálenou podporu

Novinky

Automatizace a robotizace bankovních výpisů s MultiCash AutoClient

Více o řešení pro bankovní výpisy najdete zde

Bankovní komunita Omikronu úspěšně vstupuje do éry PSD2

Všechny banky využívající řešení Omikron zažily hladký přechod do světa regulovaného PSD2, protože splnění všech požadavků bylo zajištěno již dlouho před daným termínem.Více o řešení PSD2 zde.

Vítězný treasury projekt roku 2019 - MultiCash Transfer ve společnosti EUROWAG

Více informací k ocenění implementace MultiCash Transfer ve společnosti EUROWAG a pozvánku na prezentaci projektu naleznete zde.

Treasury Management System v Pražské plynárenské

Trinity TMS Treasury management systém je nyní plně využíván ve společnosti Pražská plynárenská. Více informací najdete zde 

Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group implementovala MultiCash Transfer

Pojišťovna Kooperativa úspěšně implementovala MultiCash Transfer pro centralizaci a automatizaci platebního styku.