Management Data Praha

Společnost Management Data Praha spol. s r.o. se za dobu svého působení na českém trhu stala jedním z hlavních dodavatelů softwarových řešení pro bankovní sektor. Mezi naše hlavní specializace patří oblast elektronických distribučních kanálů a transakčního bankovnictví.

Kromě distribuce produktů našich partnerů poskytujeme komplexní služby zahrnující lokalizaci produktů, řízení projektů, integraci produktu do prostředí klienta, implementaci, operační podporu, konzultace, školení a další vývoj aplikace dle přání každého klienta.

NOVÁ TELEFONNÍ ČÍSLA MD PRAHA

  • helpdesk   +420 222 202 444  
  • sekretariát +420 222 202 400

Přihlášení k odběru novinek

Níže zadejte e-mail, na který mají být odesílány informace o novinkách.

CAPTCHA
Následující otázka slouží jako ochrana před roboty a k prevenci automatického spamu.
9 + 7 =
Vyřešte tuto jednoduchou matematickou otázku a zadejte výsledek, např. pro 1 + 3, zadejte 4.

Vítězný treasury projekt roku 2019 - MultiCash Transfer ve společnosti EUROWAG

Velmi si ceníme toho, že projekt mezinárodní centralizace a automatizace platebního styku ve společnosti EUROWAG - Jednotné řešení a zvýšení stability a optimalizace platebního styku - získal na konferenci Treasury fórum 2019 vítězné ocenění Treasury projekt roku 2019.

Nasazením řešení MultiCash Transfer za podpory Management Data Praha došlo k automatizaci platebního styku s bankami pomocí jednoho SW, sladění importních šablon na formát výpisů MT940 a exportních šablon pro platební formáty používaných v jednotlivých zemích a k nastavení automatického exportu stažených výpisů.

 

V návaznosti na toto ocenění z uplynulé konference Treasury Fórum bychom rádi upozornili na akci České asociace treasury "Prezentace projektů Treasury projekt roku 2019"  24.9.2019 od 14:00 hodin, na které budou představeny nejlepší projekty soutěže (včetně tohoto vítězného projektu z konference Treasury Fórum).

 

Více o chystané prezentaci a možnost přihlásit se na tuto akci najdete na stránkách ČAT zde.

 

Helpdesk

Tel.: (+420) 222 202 444
Email:  helpdesk@mdpraha.cz


Stáhněte si AnyDesk pro vzdálenou podporu

 

Novinky

Corona páruje instantní platby v Equa bank

Pro rekonciliaci instantních plateb využívá Equa bank řešení Corona od společnosti SmartStream.

Řešení EasyTracker pro SWIFT od Omikronu

Od 22. listopadu 2020 bude banka muset být schopna poskytnout SWIFTu informace o stavu všech příchozích zprávách MT103 prostřednictvím aplikace Tracker. Automatizace tohoto procesu je vzhledem k blížícímu se termínu výzvou pro každou banku. Prezentujeme EasyTracker od společnosti Omikron. Více zde.

 

Treasury v časech Covid-19

Speciální cloudové řešení Trinity TMS SaaS pro správu treasury s rychlou implementací během 5 dní, nasazováno vzdáleně bez fyzického kontaktu s klientem. Bez licenčních poplatků po dobu prvních šesti měsíců. Přečtěte si více zde.

Nová telefonní čísla a adresa MD Praha

Nová telefonní čísla a adresa MD Praha:

  • helpdesk    222 202 444 
  • sekretariát 222 202 400

U Uranie 954/18, 170 00 Praha 7

PF 2020

Přejeme Vám příjemné prožití vánočních svátků a mnoho úspěchů v roce 2020.