Management Data Praha

Společnost Management Data Praha spol. s r.o. se za dobu svého působení na českém trhu stala jedním z hlavních dodavatelů softwarových řešení pro bankovní sektor. Mezi naše hlavní specializace patří oblast elektronických distribučních kanálů a transakčního bankovnictví.

Kromě distribuce produktů našich partnerů poskytujeme komplexní služby zahrnující lokalizaci produktů, řízení projektů, integraci produktu do prostředí klienta, implementaci, operační podporu, konzultace, školení a další vývoj aplikace dle přání každého klienta.

Přihlášení k odběru novinek

Níže zadejte e-mail, na který mají být odesílány informace o novinkách.

CAPTCHA
Následující otázka slouží jako ochrana před roboty a k prevenci automatického spamu.
4 + 0 =
Vyřešte tuto jednoduchou matematickou otázku a zadejte výsledek, např. pro 1 + 3, zadejte 4.

Vítězný treasury projekt roku 2019 - MultiCash Transfer ve společnosti EUROWAG

Velmi si ceníme toho, že projekt mezinárodní centralizace a automatizace platebního styku ve společnosti EUROWAG - Jednotné řešení a zvýšení stability a optimalizace platebního styku - získal na konferenci Treasury fórum 2019 vítězné ocenění Treasury projekt roku 2019.

Nasazením řešení MultiCash Transfer za podpory Management Data Praha došlo k automatizaci platebního styku s bankami pomocí jednoho SW, sladění importních šablon na formát výpisů MT940 a exportních šablon pro platební formáty používaných v jednotlivých zemích a k nastavení automatického exportu stažených výpisů.

 

V návaznosti na toto ocenění z uplynulé konference Treasury Fórum bychom rádi upozornili na akci České asociace treasury "Prezentace projektů Treasury projekt roku 2019"  24.9.2019 od 14:00 hodin, na které budou představeny nejlepší projekty soutěže (včetně tohoto vítězného projektu z konference Treasury Fórum).

 

Více o chystané prezentaci a možnost přihlásit se na tuto akci najdete na stránkách ČAT zde.

 

Helpdesk

Tel.: (+420) 251 021 383
  (+420) 227 167 383
Email:  helpdesk@mdpraha.cz

Stáhněte si AnyDesk pro vzdálenou podporu

Novinky

Economia implementovala MultiCash Transfer

Přední český mediální dům Economia si vybral MultiCash Transfer. Více

Automatizace a robotizace bankovních výpisů s MultiCash AutoClient

Více o řešení pro bankovní výpisy najdete zde

Bankovní komunita Omikronu úspěšně vstupuje do éry PSD2

Všechny banky využívající řešení Omikron zažily hladký přechod do světa regulovaného PSD2, protože splnění všech požadavků bylo zajištěno již dlouho před daným termínem.Více o řešení PSD2 zde.

Vítězný treasury projekt roku 2019 - MultiCash Transfer ve společnosti EUROWAG

Více informací k ocenění implementace MultiCash Transfer ve společnosti EUROWAG a pozvánku na prezentaci projektu naleznete zde.