Management Data Praha

Společnost Management Data Praha spol. s r.o. se za dobu svého působení na českém trhu stala jedním z hlavních dodavatelů softwarových řešení pro bankovní sektor. Mezi naše hlavní specializace patří oblast elektronických distribučních kanálů a transakčního bankovnictví.

Kromě distribuce produktů našich partnerů poskytujeme komplexní služby zahrnující lokalizaci produktů, řízení projektů, integraci produktu do prostředí klienta, implementaci, operační podporu, konzultace, školení a další vývoj aplikace dle přání každého klienta.

Přihlášení k odběru novinek

Níže zadejte e-mail, na který mají být odesílány informace o novinkách.

CAPTCHA
Následující otázka slouží jako ochrana před roboty a k prevenci automatického spamu.
7 + 10 =
Vyřešte tuto jednoduchou matematickou otázku a zadejte výsledek, např. pro 1 + 3, zadejte 4.

Zonky.cz nyní používá MultiCash Transfer

O Zonky

Zonky.cz je P2P služba, která díky moderním technologiím umožňuje levnější půjčování a výhodnější investování peněz. Díky technologickým inovacím Zonky zprostředkovává půjčky mezi lidmi online, nepotřebuje tak složitý aparát poboček a úředníků jako banky. Zákazník tak neplatí za zbytečné náklady institucí.

Od svého vzniku v roce 2015 zprostředkovala služba v půjčkách mezi lidmi přes 6,5 miliardy korun. Objem půjčených peněz meziročně narostl o téměř 200 %. Služba propojuje silnou komunitu investorů a zákazníků, která má více než 65 tisíc lidí.

Zonky s.r.o. je českou společností, členem finanční skupiny PPF. Ředitelem Zonky s.r.o. je od dubna 2017 pan Pavel Novák.

O projektu

Projektový manažer Zonky s.r.o. popisuje projekt od jeho počátku až po úspěšné zakončení takto: "V Zonky jsme začínali jako fintechový start-up tak, že jsme se nejprve zaměřili na hlavní funkcionality, které by dovolily spojit investory se zájemci o půjčku. Zasílání vybraných peněz klientům jsme z počátku řešili nejjednodušší možnou cestou pomocí klasického bankovního převodu jednou denně.

Tato situace byla na začátku naší cesty uspokojující, avšak s rostoucím počtem investorů, půjček a zainvestovaných prostředků nás začala brzdit. Zonky se postupně stalo významným hráčem na poli nezajištěných spotřebitelských úvěrů a klienti nás logicky začali srovnávat s bankovní i nebankovní konkurencí. To byl přesně moment, kdy jsme museli razantně zkrátit time-to-cash z řádu dnů na minuty a dostávat peníze k našim klientům co nejrychleji.

Udělali jsme si rešerši na trhu a jako nejvhodnější řešení, které splňovalo naše požadavky na vysokou spolehlivost a rychlost nasazení, jsme vybrali MultiCash Transfer.

Se společností Management Data Praha byla bezproblémová spolupráce, dokázali se skvěle přizpůsobit našemu agilnímu přístupu k implementaci a celé řešení i s integrací na naše systémy jsme společně zprovoznili za pár týdnů. To byla doba řádově kratší, než za jakou nám byly některé české banky vůbec schopny otevřít bankovní účet.

Díky systému MultiCash Transfer od firmy Management Data Praha má teď 75 % našich klientů peníze na svém účtu do dvou minut od podepsání smlouvy," hodnotí Zonky.cz konkrétní přínos implementace řešení.

Slovo Management Data Praha s.r.o.

"Rád bych nejprve poděkoval společnosti Zonky.cz, že potřebu optimalizace svého work-flow (STP) vyřešili námi nabízeným řešením. Po analýze a vyjasnění všech potřeb klienta, byla samotná realizace dodávky včetně finálního nastavení, skutečně záležitostí pouhých několika týdnů.

Aplikace MultiCash Transfer splňuje veškeré požadavky Zonky.cz na automatizaci a na rychlost platebního styku při zachování potřebných bezpečnostních standardů. Stala se tak nedílnou součástí každodenního pracovního procesu bez nutnosti uživatelského zásahu ze strany pracovníků klienta.

Na závěr bych chtěl ocenit profesionální přístup všech zainteresovaných, kterého si velmi vážím, a přeji společnosti Zonky.cz mnoho spokojených klientů," dodává projektový manažer Management Data Praha s.r.o..

 

 

Helpdesk

Tel.: (+420) 251 021 383
  (+420) 227 167 383
Email:  helpdesk@mdpraha.cz

Stáhněte si AnyDesk pro vzdálenou podporu

Novinky

Bankovní komunita Omikronu úspěšně vstupuje do éry PSD2

Všechny banky využívající řešení Omikron zažily hladký přechod do světa regulovaného PSD2, protože splnění všech požadavků bylo zajištěno již dlouho před daným termínem.Více o řešení PSD2 zde.

Vítězný treasury projekt roku 2019 - MultiCash Transfer ve společnosti EUROWAG

Více informací k ocenění implementace MultiCash Transfer ve společnosti EUROWAG a pozvánku na prezentaci projektu naleznete zde.

Treasury Management System v Pražské plynárenské

Trinity TMS Treasury management systém je nyní plně využíván ve společnosti Pražská plynárenská. Více informací najdete zde 

Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group implementovala MultiCash Transfer

Pojišťovna Kooperativa úspěšně implementovala MultiCash Transfer pro centralizaci a automatizaci platebního styku.

MultiCash Transfer v AUTO JAROV

Společnost AUTO JAROV úspěšně implementovala MultiCash Transfer pro automatizaci platebního styku.