Management Data Praha

Společnost Management Data Praha spol. s r.o. se za dobu svého působení na českém trhu stala jedním z hlavních dodavatelů softwarových řešení pro bankovní sektor. Mezi naše hlavní specializace patří oblast elektronických distribučních kanálů a transakčního bankovnictví.

Kromě distribuce produktů našich partnerů poskytujeme komplexní služby zahrnující lokalizaci produktů, řízení projektů, integraci produktu do prostředí klienta, implementaci, operační podporu, konzultace, školení a další vývoj aplikace dle přání každého klienta.

NOVÁ TELEFONNÍ ČÍSLA MD PRAHA

  • helpdesk   +420 222 202 444  
  • sekretariát +420 222 202 400

Přihlášení k odběru novinek

Níže zadejte e-mail, na který mají být odesílány informace o novinkách.

CAPTCHA
Následující otázka slouží jako ochrana před roboty a k prevenci automatického spamu.
4 + 3 =
Vyřešte tuto jednoduchou matematickou otázku a zadejte výsledek, např. pro 1 + 3, zadejte 4.

Zonky.cz nyní používá MultiCash Transfer

O Zonky

Zonky.cz je P2P služba, která díky moderním technologiím umožňuje levnější půjčování a výhodnější investování peněz. Díky technologickým inovacím Zonky zprostředkovává půjčky mezi lidmi online, nepotřebuje tak složitý aparát poboček a úředníků jako banky. Zákazník tak neplatí za zbytečné náklady institucí.

Od svého vzniku v roce 2015 zprostředkovala služba v půjčkách mezi lidmi přes 6,5 miliardy korun. Objem půjčených peněz meziročně narostl o téměř 200 %. Služba propojuje silnou komunitu investorů a zákazníků, která má více než 65 tisíc lidí.

Zonky s.r.o. je českou společností, členem finanční skupiny PPF. Ředitelem Zonky s.r.o. je od dubna 2017 pan Pavel Novák.

O projektu

Projektový manažer Zonky s.r.o. popisuje projekt od jeho počátku až po úspěšné zakončení takto: "V Zonky jsme začínali jako fintechový start-up tak, že jsme se nejprve zaměřili na hlavní funkcionality, které by dovolily spojit investory se zájemci o půjčku. Zasílání vybraných peněz klientům jsme z počátku řešili nejjednodušší možnou cestou pomocí klasického bankovního převodu jednou denně.

Tato situace byla na začátku naší cesty uspokojující, avšak s rostoucím počtem investorů, půjček a zainvestovaných prostředků nás začala brzdit. Zonky se postupně stalo významným hráčem na poli nezajištěných spotřebitelských úvěrů a klienti nás logicky začali srovnávat s bankovní i nebankovní konkurencí. To byl přesně moment, kdy jsme museli razantně zkrátit time-to-cash z řádu dnů na minuty a dostávat peníze k našim klientům co nejrychleji.

Udělali jsme si rešerši na trhu a jako nejvhodnější řešení, které splňovalo naše požadavky na vysokou spolehlivost a rychlost nasazení, jsme vybrali MultiCash Transfer.

Se společností Management Data Praha byla bezproblémová spolupráce, dokázali se skvěle přizpůsobit našemu agilnímu přístupu k implementaci a celé řešení i s integrací na naše systémy jsme společně zprovoznili za pár týdnů. To byla doba řádově kratší, než za jakou nám byly některé české banky vůbec schopny otevřít bankovní účet.

Díky systému MultiCash Transfer od firmy Management Data Praha má teď 75 % našich klientů peníze na svém účtu do dvou minut od podepsání smlouvy," hodnotí Zonky.cz konkrétní přínos implementace řešení.

Slovo Management Data Praha s.r.o.

"Rád bych nejprve poděkoval společnosti Zonky.cz, že potřebu optimalizace svého work-flow (STP) vyřešili námi nabízeným řešením. Po analýze a vyjasnění všech potřeb klienta, byla samotná realizace dodávky včetně finálního nastavení, skutečně záležitostí pouhých několika týdnů.

Aplikace MultiCash Transfer splňuje veškeré požadavky Zonky.cz na automatizaci a na rychlost platebního styku při zachování potřebných bezpečnostních standardů. Stala se tak nedílnou součástí každodenního pracovního procesu bez nutnosti uživatelského zásahu ze strany pracovníků klienta.

Na závěr bych chtěl ocenit profesionální přístup všech zainteresovaných, kterého si velmi vážím, a přeji společnosti Zonky.cz mnoho spokojených klientů," dodává projektový manažer Management Data Praha s.r.o..

 

 

Helpdesk

Tel.: (+420) 222 202 444
Email:  helpdesk@mdpraha.cz


Stáhněte si AnyDesk pro vzdálenou podporu

 

Novinky

Corona páruje instantní platby v Equa bank

Pro rekonciliaci instantních plateb využívá Equa bank řešení Corona od společnosti SmartStream.

Řešení EasyTracker pro SWIFT od Omikronu

Od 22. listopadu 2020 bude banka muset být schopna poskytnout SWIFTu informace o stavu všech příchozích zprávách MT103 prostřednictvím aplikace Tracker. Automatizace tohoto procesu je vzhledem k blížícímu se termínu výzvou pro každou banku. Prezentujeme EasyTracker od společnosti Omikron. Více zde.

 

Treasury v časech Covid-19

Speciální cloudové řešení Trinity TMS SaaS pro správu treasury s rychlou implementací během 5 dní, nasazováno vzdáleně bez fyzického kontaktu s klientem. Bez licenčních poplatků po dobu prvních šesti měsíců. Přečtěte si více zde.

Nová telefonní čísla a adresa MD Praha

Nová telefonní čísla a adresa MD Praha:

  • helpdesk    222 202 444 
  • sekretariát 222 202 400

U Uranie 954/18, 170 00 Praha 7

PF 2020

Přejeme Vám příjemné prožití vánočních svátků a mnoho úspěchů v roce 2020.