Management Data Praha

Společnost Management Data Praha spol. s r.o. se za dobu svého působení na českém trhu stala jedním z hlavních dodavatelů softwarových řešení pro bankovní sektor. Mezi naše hlavní specializace patří oblast elektronických distribučních kanálů a transakčního bankovnictví.

Kromě distribuce produktů našich partnerů poskytujeme komplexní služby zahrnující lokalizaci produktů, řízení projektů, integraci produktu do prostředí klienta, implementaci, operační podporu, konzultace, školení a další vývoj aplikace dle přání každého klienta.

Přihlášení k odběru novinek

Níže zadejte e-mail, na který mají být odesílány informace o novinkách.

CAPTCHA
Následující otázka slouží jako ochrana před roboty a k prevenci automatického spamu.
9 + 10 =
Vyřešte tuto jednoduchou matematickou otázku a zadejte výsledek, např. pro 1 + 3, zadejte 4.

MultiCash Transfer v Mercedes-Benz Financial Services

Společnost Mercedes-Benz Financial Services Česká republika s.r.o. úspěšně implementovala MultiCash Transfer pro komplexní řešení platebního styku.


Projektový manažer společnosti Mercedes-Benz Financial Services, k tomu dodává: "Řešení MultiCash Transfer nám umožnilo univerzální plnou automatizaci odchozích plateb, stahování výpisů a online přístup k obratům na všech našich účtech z pohodlí našeho ERP systému v ČR a na Slovensku. Na řešení si nejvíce ceníme možnosti přístupu k našim bankovním účtům bez ohledu na bankovního partnera či zemi, ve které je účet veden. Spolupráce se společností Management Data, s.r.o. probíhala po celou dobu na špičkové úrovni, přičemž byly splněny veškeré požadavky našeho řešení i nad rámec původního zadání".


Podrobnosti najdete v přiloženém dokumentu zde.

 

Helpdesk

Tel.: (+420) 251 021 383
  (+420) 227 167 383
Email:  helpdesk@mdpraha.cz

 

Stáhněte si TeamViewer pro vzdálenou podporu

Novinky

Zonky.cz nyní používá MultiCash Transfer

Implementovali jsme systém MultiCash Transfer v Zonky.cz. Přečtěte si více o projektu a hodnocení projektového manažera zde.

MultiCash Transfer v Mercedes-Benz Financial Services

Společnost Mercedes-Benz Financial Services Česká republika s.r.o. úspěšně implementovala MultiCash Transfer pro komplexní řešení platebního styku. Více...

PF 2019

Přejeme Vám příjemné prožití vánočních svátků a mnoho úspěchů v roce 2019.

Konference SIBOS 2018

Letošní ročník se bude konat v Mezinárodním konferenčním centru (ICC) Sydney ve dnech 22. až 25. října 2018. Další informace

MultiCash 4.0 - multibankovnost

Video ukázka z nového MultiCash 4.0 na téma "Multibankovnost". Klikněte sem.