EastNets poskytuje nejmodernější řešení v boji proti finančním podvodům, což institucím umožňuje sledovat, investigovat a reagovat na podezřelé transakce v reálném čase.

en.SafeWatch Payment Guard

V posledních letech se počet, sofistikovanost a závažnost kybernetických útoků drasticky zvýšila. Zejména pro finanční sektor se integrací různých systémů pro zpracování plateb, rozhraní pro zasílání zpráv a dalších globálních systémů a technologií otevřela nová zranitelná místa, což pro finanční instituce znamená více než kdy jindy náročnější ochranu před neautorizovanými uživateli a počítačovými útočníky. Banky a další finanční subjekty potřebují nové, robustní obranné linie.

S řešením en.SafeWatch PaymentGuard si mohou finanční instituce být jisté, že jejich nejcennější platební aktivity, jakými jsou zprávy SWIFT, jsou udržovány v bezpečí. Řešení využívá technologii umělé inteligence a strojového učení a minimalizuje dopad kybernetických útoků prostřednictvím sítě SWIFT. Detekuje a zachycuje podezřelé aktivity v reálném čase a zároveň snižuje výskyt falešných pozitiv. en.SafeWatch PaymentGuard je sofistikovaný, ale snadno použitelný systém, který poskytuje další úroveň bezpečnosti a dodržování compliance v boji proti finanční kriminalitě.

KLÍČOVÉ VLASTNOSTI 

  • Využití umělé inteligence a technologie strojového učení k minimalizaci dopadu počítačových útoků prostřednictvím sítě SWIFT.
  • Analýza plateb a zachycování transakcí v rozhraní zpráv SWIFT.
  • Pokročilá správa případů.
  • Vniknutí do druhé linie obrany.
  • Optimální přesnost detekčního modelu snižuje falešně pozitivní zásahy.
  • Zabezpečení, vysoká dostupnost a výkon.