Management Data Praha

Společnost Management Data Praha spol. s r.o. se za dobu svého působení na českém trhu stala jedním z hlavních dodavatelů softwarových řešení pro bankovní sektor. Mezi naše hlavní specializace patří oblast elektronických distribučních kanálů a transakčního bankovnictví.

Kromě distribuce produktů našich partnerů poskytujeme komplexní služby zahrnující lokalizaci produktů, řízení projektů, integraci produktu do prostředí klienta, implementaci, operační podporu, konzultace, školení a další vývoj aplikace dle přání každého klienta.

Přihlášení k odběru novinek

Níže zadejte e-mail, na který mají být odesílány informace o novinkách.

CAPTCHA
Následující otázka slouží jako ochrana před roboty a k prevenci automatického spamu.
1 + 11 =
Vyřešte tuto jednoduchou matematickou otázku a zadejte výsledek, např. pro 1 + 3, zadejte 4.

Denied Party Check pro MultiCash® Payment Factory

Filtrujte podezřelé platby ještě před jejich odesláním do banky


Soulad s právními předpisy a podmínkami hraje v platebním byznysu stále rostoucí úlohu. Korporátní zákazníci jsou povinni v rámci opatření proti terorismu provádět porovnávání odchozích plateb vůči sankčním seznamům. Subjekty, které toto nedodrží, čelí následně právním důsledkům a (pokud se daný případ stane veřejně známý) také významným škodám na jejich dobré pověsti.

S doplňkem “Denied Party Check” pro MultiCash® Payment Factory splníte právní požadavky a začleníte kontroly do centralizovaného a integrovaného systému elektronického bankovnictví, kde lze sledovat platební transakce. Prověřovány jsou všechny transakce doručené vaším back office systémem stejně jako všechny ručně zadané platby. Porovnávání dat je navrženo tak, aby se minimalizovalo manuální úsilí. Denied Party Check neumožňuje pouze ověření proti sankčním seznamům, ale také porovnává nepodezřelé transakce proti "Whitelistům" známých a důvěryhodných partnerů.

V případě podezřelé transakce není odmítnut celý balík plateb, ale soubor je rozdělen, takže všechny transakce, které jsou v souladu s předpisy, mohou být odeslány do bank. Ve všech fázích platebního procesu se provádí úplné logování v souladu s auditními požadavky. Navíc je k dispozici i celá řada reportovacích funkcí a hlášení.

Doplněk Denied Party Check je plug-and-play řešení, které lze snadno integrovat do stávajícího MultiCash® Payment Factory.


Vlastnosti a možnosti doplňku Denied Party Check
• Splnění legislativních požadavků
• Plně integrované řešení pro váš centrální systém platební továrny (payment factory)
• Automatické ověření všech transakcí proti různým volitelným sankčním seznamům
• Rozdělení souborů v případě shody a automatizované zpracování nekritických transakcí
• Auditní protokolování s rozsáhlými reportingovými funkcemi
• Rychlá implementace

 

Helpdesk

Tel.: (+420) 251 021 383
  (+420) 227 167 383
Email:  helpdesk@mdpraha.cz

 

Stáhněte si TeamViewer pro vzdálenou podporu

Novinky

MultiCash Transfer v Mercedes-Benz Financial Services

Společnost Mercedes-Benz Financial Services Česká republika s.r.o. úspěšně implementovala MultiCash Transfer pro komplexní řešení platebního styku. Více...

PF 2019

Přejeme Vám příjemné prožití vánočních svátků a mnoho úspěchů v roce 2019.

Konference SIBOS 2018

Letošní ročník se bude konat v Mezinárodním konferenčním centru (ICC) Sydney ve dnech 22. až 25. října 2018. Další informace

MultiCash 4.0 - multibankovnost

Video ukázka z nového MultiCash 4.0 na téma "Multibankovnost". Klikněte sem.

MultiCash 4.0 - video ukázka

Nová verze MultiCash 4.0 v produktovém videu ke shlédnutí zde