Management Data Praha

Společnost Management Data Praha spol. s r.o. se za dobu svého působení na českém trhu stala jedním z hlavních dodavatelů softwarových řešení pro bankovní sektor. Mezi naše hlavní specializace patří oblast elektronických distribučních kanálů a transakčního bankovnictví.

Kromě distribuce produktů našich partnerů poskytujeme komplexní služby zahrnující lokalizaci produktů, řízení projektů, integraci produktu do prostředí klienta, implementaci, operační podporu, konzultace, školení a další vývoj aplikace dle přání každého klienta.

Přihlášení k odběru novinek

Níže zadejte e-mail, na který mají být odesílány informace o novinkách.

CAPTCHA
Následující otázka slouží jako ochrana před roboty a k prevenci automatického spamu.
1 + 14 =
Vyřešte tuto jednoduchou matematickou otázku a zadejte výsledek, např. pro 1 + 3, zadejte 4.

Total Messaging

Firmy jsou dnes pod stálým tlakem na snižování nákladů a zvyšování efektivnosti. Velkým břemenem pro společnosti je nutnost zpracovávat převážnou většinu platebních zpráv na denní bázi při splnění regulatorních povinností. V dnešní době banky a korporátní zákazníci zpracovávají tisíce nebo dokonce miliony platebních zpráv ve více warehousech rozmístěných po celém světě. To je nejen drahé, ale i komplikované - zahrnuje to množství protistran, měn, jazyků, časových zón i regulací stejně jako nezanedbatelné riziko.

Využití platformy Total Messaging Plus představuje automatizaci, zlepšuje efektivitu, snižuje riziko a šetří čas i peníze. Každý měsíc jsou v zpracovány více než 33 miliony zpráv přes zabezpečená data centra na třech kontinentech. Platforma se integruje snadno s ostatními bankovními aplikacemi a poskytuje konektivitu konvertovaných zpráv do interbankovních služeb jakými jsou SWIFT, CREST, Fed, CHIPS a SIC. Klienti mohou komunikovat skrze FIN nebo FUND zprávy a mít svůj pohyb souborů pod kontrolou. Integrací platformy šetří čas a zvyšují operativní efektivitu díky globální funkcionalitě, pokročilému STP, webové technologii a vyspělým schopnostem dotazování. Bezproblémová integrace s platebními a treasury systémy snižuje rizika a náklady spojené se spuštěním projektu. Řešení je dodáváno jako klientsky modifikovatelné nebo hostované - dostupné skrze SaaS model.

 

Výhody využití řešení Total Messaging Plus

Snížení nákladů: s novou technologií Total Messaging Plus je dosahováno vyšší rychlosti zpracování transakcí, přesnosti a nižších nákladů při zpracování přes bránu díky možnosti eliminovat některé systémy, warehousy a redukovat mainframové systémy. Nová technologie dovolí zpracovat vysoké objemy transakcí dosahující k 1 milionu za hodinu.

Zvýšení operační účinnosti: řešení je navrženo jako multijazykové, schopné pracovat v různých časových zónách, s respektováním rozdílné regulace, vše s vysokou mírou STP. To v praxi znamená, že jsou uživatelé schopni nastavovat sami vhodná pravidla, komunikovat s protistranou na globální úrovni a přistupovat k informacím kdykoliv, kdekoliv a v jakémkoliv jazyce. Toto významně snižuje čas a úsilí vyžadované k provádění platebních operací v globálním měřítku. Vyhledávací algoritmy postavené na moderních technologiích (používaných mimo jiné i společnostmi Google a Amazon) významně redukují čas a úsilí potřebné pro dotazování a k získání informací.

Snížení projektového rizika: integrace s existujícími platebními a treasury systémy je základním cílem během jakéhokoliv SWIFT projektu a to především pro korporátní treasury oddělení. Total Messaging Plus se bez problémů integruje do ostatních platebních, ERP a TRM systémů a to v kratším čase, s významně nižším rizikem a náklady spojenými se zaváděním SWIFT řešení.

Zlepšuje použitelnost, dostupnost a transparentnost: Total Messaging Plus využívá interface postavený na využití webu 2.0, které splňuje nejvyšší požadavky ve smyslu použitelnosti, dává všem uživatelům plný přístup k celé platformě a jejím aplikacím kdykoliv z jakéhokoliv počítače v rámci organizace.  Na prohlížeči postavený model také znamená, že zákazníci mohou profitovat z upgradů a vylepšení, jednoduchého přístupu a ochrany investice.

 

Helpdesk

Tel.:(+420) 251 021 383
 (+420) 227 167 383
Fax:(+420) 251 021 377
Email: helpdesk@mdpraha.cz

 Stáhněte si TeamViewer pro vzdálenou podporu

Novinky

MultiCash Trendy 2018

V uplynulých dnech se v Praze a Bratislavě konalo setkání zástupců bank s pracovníky Omikronu a Management Data Praha -  MultiCash Trendy 2018 - GDPR & PSD2.

PF 2018

Příjemné prožití vánočních svátků a mnoho úspěchů v roce 2018 Vám přeje Management Data Praha. PF 2018

SIBOS TV 2017

Zajímavá videa z letošního torontského ročníku SIBOS jsou k dispozici zde.

SIBOS 2018 se bude konat v australském Sydney ve dnech 25.-28.10. 2018.

ERP-Connector

ERP-Connector úzce integruje e-bankingovou platformu s workflow ERP systémů společností SAP®, Oracle® a Microsoft® a řídí tok dat mezi těmito ERP systémy a MultiCash Transferem®. Více zde.

Konference SIBOS 2017

Ve dnech 16.-19. října 2017 se v kanadském Torontu v Metro Toronto Convention Centre koná letošní Sibos 2017Podrobnosti o konferenci zde.