Management Data Praha

Společnost Management Data Praha spol. s r.o. se za dobu svého působení na českém trhu stala jedním z hlavních dodavatelů softwarových řešení pro bankovní sektor. Mezi naše hlavní specializace patří oblast elektronických distribučních kanálů a transakčního bankovnictví.

Kromě distribuce produktů našich partnerů poskytujeme komplexní služby zahrnující lokalizaci produktů, řízení projektů, integraci produktu do prostředí klienta, implementaci, operační podporu, konzultace, školení a další vývoj aplikace dle přání každého klienta.

Přihlášení k odběru novinek

Níže zadejte e-mail, na který mají být odesílány informace o novinkách.

CAPTCHA
Následující otázka slouží jako ochrana před roboty a k prevenci automatického spamu.
13 + 1 =
Vyřešte tuto jednoduchou matematickou otázku a zadejte výsledek, např. pro 1 + 3, zadejte 4.

Fusion Total Messaging

Komunikace, která se vyplatí

S řešením Fusion Total Messaging se zasílání finančních zpráv stává zdrojem konkurenční výhody.

Banky a korporace dnes spravují miliony platebních zpráv v mnoha platebních systémech po celém světě. Správa těchto systémů je drahá a komplikovaná, zahrnující mnoho protistran, měn, jazyků, časových pásem a předpisů. Tato různorodost je také zdrojem možných rizik.

Čas pro pokročilé zasílání zpráv

Je třeba takové softwarové řešení pro zasílání finančních zpráv, které může eliminovat ruční zásahy, snížit riziko, zvýšit efektivitu, a především ušetřit čas a peníze.

Díky softwaru Fusion Total Messaging ušetří instituce čas a zvýší operační efektivitu s odpovídající funkčností, pokročilou technologií STP, webovou technologií a výkonnými funkcemi vyhledávání a dotazování. Bezproblémová integrace s platebními a treasury systémy snižuje riziko a náklady spojené s implementací.

Připojení a integrace

Ať už se připojujete k síti SWIFT prostřednictvím SWIFTNet FIN, SWIFT FileAct nebo SWIFT InterAct, používáte zprávy FIN nebo FUND a řídíte tok souborů, Fusion Total Messaging dodává všechny konektory, integraci a pluginy potřebné pro konverzi, compliance a rekonciliaci.

Ochrana investice

Řešení Fusion Total Messaging je navrženo tak, aby vyhovovalo nejnovějším formátovým standardům v oblasti transakčního bankovnictví. Zajišťuje, že vaše investice do technologií jsou chráněny dnes i v budoucnosti díky neustálému udržování aktuálnosti a zohledňování všech změn od poskytovatelů mezibankovních služeb.

 

Výhody

  • Jedno globální řešení
  • Zlepšení efektivity plateb
  • Snížení rizika plateb a zasílání zpráv
  • Úspora času a peněz pomocí automatizace
 

Helpdesk

Tel.: (+420) 251 021 383
  (+420) 227 167 383
Email:  helpdesk@mdpraha.cz

 

Stáhněte si TeamViewer pro vzdálenou podporu

Novinky

Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group implementovala MultiCash Transfer

Pojišťovna Kooperativa úspěšně implementovala MultiCash Transfer pro centralizaci a automatizaci platebního styku.

MultiCash Transfer v AUTO JAROV

Společnost AUTO JAROV úspěšně implementovala MultiCash Transfer pro automatizaci platebního styku.

Treasury Fórum 2019 - poděkování

Rádi bychom poděkovali návštěvníkům Treasury Fóra 2019, kteří se zúčastnili zajímavé přednášky Josefa Brtníka na téma Firemní multibanking v novém kabátě, i mnoha dalším, kteří se zastavili na našem informačním stánku, kde byla příležitost poznat řešení MultiCash, platební továrny nebo Treasury systém Trinity TMS. Foto zde.

Treasury Fórum - ČAT konference

Dne 6.června 2019 se koná treasury vrchol letošní sezóny, Treasury Fórum 2019, i tentokrát se zajímavými hosty. Podrobnosti zde.

Zonky.cz nyní používá MultiCash Transfer

Implementovali jsme systém MultiCash Transfer v Zonky.cz. Přečtěte si více o projektu a hodnocení projektového manažera zde.