Management Data Praha

Společnost Management Data Praha spol. s r.o. se za dobu svého působení na českém trhu stala jedním z hlavních dodavatelů softwarových řešení pro bankovní sektor. Mezi naše hlavní specializace patří oblast elektronických distribučních kanálů a transakčního bankovnictví.

Kromě distribuce produktů našich partnerů poskytujeme komplexní služby zahrnující lokalizaci produktů, řízení projektů, integraci produktu do prostředí klienta, implementaci, operační podporu, konzultace, školení a další vývoj aplikace dle přání každého klienta.

Přihlášení k odběru novinek

Níže zadejte e-mail, na který mají být odesílány informace o novinkách.

CAPTCHA
Následující otázka slouží jako ochrana před roboty a k prevenci automatického spamu.
18 + 1 =
Vyřešte tuto jednoduchou matematickou otázku a zadejte výsledek, např. pro 1 + 3, zadejte 4.

MD Praha na Treasury Fóru 2017

Naše společnost se zúčastnila každoročního, letos již patnáctého, Treasury Fóra pořádaného Českou Asociací Treasury (ČAT) ve spolupráci s Českou asociací pro finanční řízení (CAFIN).

Na informačním stánku Management Data Praha jsme účastníkům akce představili novinky v podobě aplikace MultiCash 4.0, Payment Factory, treasury řešení Trinity TMS a dalších produktů z naší nabídky. Mnoho příznivých ohlasů a živou diskusi vzbudila také prezentace Josefa Brtníka na téma Multibankovní cash management.

Děkujeme za Váš zájem o naši nabídku a rádi se s Vámi setkáme opět při některé z dalších příležitostí.

 

 

Helpdesk

Tel.:(+420) 251 021 383
 (+420) 227 167 383
Fax:(+420) 251 021 377
Email: helpdesk@mdpraha.cz

 Stáhněte si TeamViewer pro vzdálenou podporu

Novinky

PF 2018

Příjemné prožití vánočních svátků a mnoho úspěchů v roce 2018 Vám přeje Management Data Praha. PF 2018

SIBOS TV 2017

Zajímavá videa z letošního torontského ročníku SIBOS jsou k dispozici zde.

SIBOS 2018 se bude konat v australském Sydney ve dnech 25.-28.10. 2018.

ERP-Connector

ERP-Connector úzce integruje e-bankingovou platformu s workflow ERP systémů společností SAP®, Oracle® a Microsoft® a řídí tok dat mezi těmito ERP systémy a MultiCash Transferem®. Více zde.

Konference SIBOS 2017

Ve dnech 16.-19. října 2017 se v kanadském Torontu v Metro Toronto Convention Centre koná letošní Sibos 2017Podrobnosti o konferenci zde.

Nový DB-Connector

Efektivní, bezpečné a bezsouborové rozhraní stojící mezi ERP a e-bankingovým systémem, to je databázové rozhraní pro MultiCash Transfer®. Čtěte více zde.