Management Data Praha

Společnost Management Data Praha spol. s r.o. se za dobu svého působení na českém trhu stala jedním z hlavních dodavatelů softwarových řešení pro bankovní sektor. Mezi naše hlavní specializace patří oblast elektronických distribučních kanálů a transakčního bankovnictví.

Kromě distribuce produktů našich partnerů poskytujeme komplexní služby zahrnující lokalizaci produktů, řízení projektů, integraci produktu do prostředí klienta, implementaci, operační podporu, konzultace, školení a další vývoj aplikace dle přání každého klienta.

MD Praha na Treasury Fóru 2017

Naše společnost se zúčastnila každoročního, letos již patnáctého, Treasury Fóra pořádaného Českou Asociací Treasury (ČAT) ve spolupráci s Českou asociací pro finanční řízení (CAFIN).

Na informačním stánku Management Data Praha jsme účastníkům akce představili novinky v podobě aplikace MultiCash 4.0, Payment Factory, treasury řešení Trinity TMS a dalších produktů z naší nabídky. Mnoho příznivých ohlasů a živou diskusi vzbudila také prezentace Josefa Brtníka na téma Multibankovní cash management.

Děkujeme za Váš zájem o naši nabídku a rádi se s Vámi setkáme opět při některé z dalších příležitostí.

 

 

Helpdesk

Tel.:(+420) 251 021 383
 (+420) 227 167 383
Fax:(+420) 251 021 377
Email: helpdesk@mdpraha.cz

 Stáhněte si TeamViewer pro vzdálenou podporu

Novinky

en.SafeWatch PaymentGuard

Nový, inovativní produkt PaymentGuard od EastNets nyní v naší nabídce řešení pro oblast Real-time Fraud Detection. Více zde.

MD Praha na Treasury Fóru 2017

Patnáctý ročník akce Treasury Fórum, letos za aktivní účasti naší společnosti. Více...

MultiCash Transfer ve společnosti VIKIPID a.s.

VIKIPID a.s. nyní využívá pro celkové řešení svého platebního styku MultiCash Transfer.

Přechod na SEPA - MultiCash SEPA řešení

V souvislosti s ukončením přechodného období pro národní platby a inkasa v EUR k 1.listopadu 2016, upozorňujeme na MultiCash SEPA řešení.

PSD2 & Instant Payments workshop

Děkujeme bankovním odborníkům za účast na workshopu PSD2 & Instant Payments. Více zde.