Management Data Praha

Společnost Management Data Praha spol. s r.o. se za dobu svého působení na českém trhu stala jedním z hlavních dodavatelů softwarových řešení pro bankovní sektor. Mezi naše hlavní specializace patří oblast elektronických distribučních kanálů a transakčního bankovnictví.

Kromě distribuce produktů našich partnerů poskytujeme komplexní služby zahrnující lokalizaci produktů, řízení projektů, integraci produktu do prostředí klienta, implementaci, operační podporu, konzultace, školení a další vývoj aplikace dle přání každého klienta.

Přihlášení k odběru novinek

Níže zadejte e-mail, na který mají být odesílány informace o novinkách.

CAPTCHA
Následující otázka slouží jako ochrana před roboty a k prevenci automatického spamu.
9 + 8 =
Vyřešte tuto jednoduchou matematickou otázku a zadejte výsledek, např. pro 1 + 3, zadejte 4.

Corona Cards

Corona Cards je unikátní řešení umožňující bankám automatizovat rekonciliační proces, odstranit manuální aktivity, nahradit je procesy řízení výjimek a tím dosáhnout účinného a efektivnějšího managementu karetních transakcí. Usnadňuje odhalení podvodů, umožňuje vysokou míru STP (straight through processing), zlepšuje úroveň zákaznických služeb a zároveň snižuje celkové náklady zpracování plateb.

Aby bylo možné řídit a snižovat rizika i náklady zpracování, banky musí provozovat systémy a kontroly k monitorování celého životního cyklu karetní transakce. To vyžaduje přesun od měsíčních nebo týdenních rekonciliací k dennímu, intra-dennímu monitorování transakcí v reálném čase.

Prostředí rekonciliace karetních transakcí zůstává v mnoha společnostech často příliš závislé na tabulkách, tabulkových procesorech, různých databázích a historických datech tak aby se docílilo aktivního monitoringu všech transakcí vztahujících se ke kartám. Coby uznávaný lídr v rekonciliačních technologiích využíváme naše odborné znalosti k tomu, abychom byli schopni poskytnout novou úroveň dohledu a kontroly nad transakčním procesem.

Corona Cards je novým modulem pro nejrozšířenější rekonciliační řešení Corona, které v rámci odvětví nabízí prověřenou technologii užívanou celosvětově stovkami poskytovatelů finančních služeb.

Corona Cards

Corona Cards je především:

• Zlepšená správa transakcí: efektivní a sofistikované rekonciliační procesy vytvářející předpoklad pro vyšší míru STP, protože výjimky jsou řešeny okamžitě

• Vylepšená reputace: efektivnější monitoring a event-management snižuje chybovost u jednotlivých účtů, například dvojité zaúčtování při duplikaci autorizace v případě zastoupení pracovníka

• Zvýšená ziskovost: monitorování hotovostních pozic jednotlivých ATM v reálném čase umožňuje společnostem investovat tyto prostředky jinam, zatímco přesné predikování a monitoring zajistí optimální úroveň hotovosti

• Nižší operační náklady: vyšší automatizace odstraňuje manuálně náročné procesy a poskytuje také lepší náhled na fakturaci třetích stran, například VISA

• Efektivnější operace: nižší množství nestandardních položek umožňuje zaměstnancům koncentrovat se na úkoly s vyšší přidanou hodnotou

• Zlepšený monitoring podvodů: okamžitý přístup k transakcím a datům protistrany vyúsťuje v nižší expozici společnosti vůči riziku a poskytne efektivnější a rychlejší řešení problému. Úroveň hotovosti v ATM lze monitorovat tak aby se zajistilo doplňování v souladu s očekávanými výběry 

S modulem Corona Cards řídícím karetní transakce ve smyslu efektivní rekonciliace a investigace získají společnosti včasnou rekonciliaci zůstatků a vzájemných kalkulací. Funkcionalita aplikace zasahuje až hluboko do organizace kde páruje záznamy se zůstatky na hlavní účetní knize.

 

Helpdesk

Tel.:(+420) 251 021 383
 (+420) 227 167 383
Fax:(+420) 251 021 377
Email: helpdesk@mdpraha.cz

 Stáhněte si TeamViewer pro vzdálenou podporu

Novinky

MultiCash Trendy 2018

V uplynulých dnech se v Praze a Bratislavě konalo setkání zástupců bank s pracovníky Omikronu a Management Data Praha -  MultiCash Trendy 2018 - GDPR & PSD2.

PF 2018

Příjemné prožití vánočních svátků a mnoho úspěchů v roce 2018 Vám přeje Management Data Praha. PF 2018

SIBOS TV 2017

Zajímavá videa z letošního torontského ročníku SIBOS jsou k dispozici zde.

SIBOS 2018 se bude konat v australském Sydney ve dnech 25.-28.10. 2018.

ERP-Connector

ERP-Connector úzce integruje e-bankingovou platformu s workflow ERP systémů společností SAP®, Oracle® a Microsoft® a řídí tok dat mezi těmito ERP systémy a MultiCash Transferem®. Více zde.

Konference SIBOS 2017

Ve dnech 16.-19. října 2017 se v kanadském Torontu v Metro Toronto Convention Centre koná letošní Sibos 2017Podrobnosti o konferenci zde.