Management Data Praha

Společnost Management Data Praha spol. s r.o. se za dobu svého působení na českém trhu stala jedním z hlavních dodavatelů softwarových řešení pro bankovní sektor. Mezi naše hlavní specializace patří oblast elektronických distribučních kanálů a transakčního bankovnictví.

Kromě distribuce produktů našich partnerů poskytujeme komplexní služby zahrnující lokalizaci produktů, řízení projektů, integraci produktu do prostředí klienta, implementaci, operační podporu, konzultace, školení a další vývoj aplikace dle přání každého klienta.

Přihlášení k odběru novinek

Níže zadejte e-mail, na který mají být odesílány informace o novinkách.

CAPTCHA
Následující otázka slouží jako ochrana před roboty a k prevenci automatického spamu.
11 + 3 =
Vyřešte tuto jednoduchou matematickou otázku a zadejte výsledek, např. pro 1 + 3, zadejte 4.

en.SafeWatch Profiling

Řešení en.SafeWatch Profiling nabízí zákazníkům možnost rychlého nasazení prověřeného programu pro řešení problematiky praní špinavých peněz, který zároveň nabízí neobvykle snadné ovládání. Kompletní nabídka nabízených řešení pro oblast Compliance & AML je k dispozici v sekci Produkty-EastNets.

Klíčové schopnosti pro ochranu či snížení rizika jsou:

 • Pružné a snadno nastavitelné řešení pro přizpůsobení se novým rizikům a potřebám
 • Silná funkce „Poznej svého klienta“ (Know Your Customer neboli KYC)
 • Pokročilé sledování chování zákazníka a účtů, vytváření profilů
 • Správa skóringu rizika a skupinových analýz
 • Správa případů a hlášení regulačním orgánům

Opatření proti praní špinavých peněz

S rostoucími regulatorními tlaky na pozadí současné finanční krize, osoby zodpovědné za dodržení opatření proti praní špinavých peněz hledají lepší a efektivnější strategie pro zmírnění finanční trestné činnosti a splnění regulatorních požadavků.

S řešením en.SafeWatch Profiling mohou finanční instituce využít další generaci programu pro řešení problematiky praní špinavých peněz (AML) vyvíjené více než 10 let ve spolupráci s mnoha předními finančními institucemi včetně BNP Paribas, ING Direct, Wachovia, Barclays Capital a ABN AMRO.

Kompletní pokrytí Vašich AML procesů

S řešením, které nabízíme ve spolupráci se společností EastNets, mohou naši zákazníci využít standardní, pružné, zákazníkem konfigurovatelné řešení při kompletním pokrytí všech AML procesů a postupů vyžadovaných platnými zákonnými předpisy. Díky propracovanému detekčnímu nástroji s výjimečnou přesností záznamu, vestavěným AML knihovnám a předdefinovanými scénáři podvodů v aplikaci en.SafeWatch Profiling bude Váš tým zodpovědný za dodržování příslušných opatření více produktivní a efektivní při zachování vysoké ochrany před riziky spojenými s finanční trestnou činností a regulatorních rizik.

Popis základních funkcí

 • Umožňuje kompletní integraci s aplikací en.SafeWatch Watchlist Filtering v reálném čase a řešením proti podvodům.
 • Automaticky detekuje podezřelé znaky obchodů nebo vyšetřovaných definovaných skupin zákazníků využívající základních logických pravidel.
 • Zajišťuje skóring rizika a skupinovou analýzu pro rychlou a přesnou detekci.
 • Umožňuje uživatelům vytvářet nálezy a případy přizpůsobené jejich obchodním potřebám a vnitřním postupům pro řešení AML problematiky.
 • Poskytovaný propracovaný Správce výstražných oznámení dává zodpovědnému týmu kontrolu a přehled nad všemi výstražnými oznámeními.
 • V Analyzéru výstražních oznámení je seznam výstražných oznámení včetně příslušných transakcí, účtů, atd. Výstražné oznámení lze snadno přenést do aplikace en.SafeWatch zabudovaným pracovním postupem pro jejich řešení.
 • Nabízí přednastavené základní obchodní pravidla, která pokrývají obecné vzory případů praní špinavých peněz.
 • Obsahuje funkci průvodce, který pomáhá netechnickým uživatelům při vytváření nových nebo změně stávajících obchodních pravidel.
 • Umožňuje otestování a analýzu nových pravidel bez vlivu na produkční systém.
 • V systému je integrována možnost výstupů pro hlášení regulatorním orgánům a auditní činnosti.

 

 

Helpdesk

Tel.: (+420) 251 021 383
  (+420) 227 167 383
Email:  helpdesk@mdpraha.cz

Stáhněte si AnyDesk pro vzdálenou podporu

Novinky

Economia implementovala MultiCash Transfer

Přední český mediální dům Economia si vybral MultiCash Transfer. Více

Automatizace a robotizace bankovních výpisů s MultiCash AutoClient

Více o řešení pro bankovní výpisy najdete zde

Bankovní komunita Omikronu úspěšně vstupuje do éry PSD2

Všechny banky využívající řešení Omikron zažily hladký přechod do světa regulovaného PSD2, protože splnění všech požadavků bylo zajištěno již dlouho před daným termínem.Více o řešení PSD2 zde.

Vítězný treasury projekt roku 2019 - MultiCash Transfer ve společnosti EUROWAG

Více informací k ocenění implementace MultiCash Transfer ve společnosti EUROWAG a pozvánku na prezentaci projektu naleznete zde.