Management Data Praha

Společnost Management Data Praha spol. s r.o. se za dobu svého působení na českém trhu stala jedním z hlavních dodavatelů softwarových řešení pro bankovní sektor. Mezi naše hlavní specializace patří oblast elektronických distribučních kanálů a transakčního bankovnictví.

Kromě distribuce produktů našich partnerů poskytujeme komplexní služby zahrnující lokalizaci produktů, řízení projektů, integraci produktu do prostředí klienta, implementaci, operační podporu, konzultace, školení a další vývoj aplikace dle přání každého klienta.

NOVÁ TELEFONNÍ ČÍSLA MD PRAHA

 • helpdesk   +420 222 202 444  
 • sekretariát +420 222 202 400

Přihlášení k odběru novinek

Níže zadejte e-mail, na který mají být odesílány informace o novinkách.

CAPTCHA
Následující otázka slouží jako ochrana před roboty a k prevenci automatického spamu.
1 + 9 =
Vyřešte tuto jednoduchou matematickou otázku a zadejte výsledek, např. pro 1 + 3, zadejte 4.

en.SafeWatch Profiling

Řešení en.SafeWatch Profiling nabízí zákazníkům možnost rychlého nasazení prověřeného programu pro řešení problematiky praní špinavých peněz, který zároveň nabízí neobvykle snadné ovládání. Kompletní nabídka nabízených řešení pro oblast Compliance & AML je k dispozici v sekci Produkty-EastNets.

Klíčové schopnosti pro ochranu či snížení rizika jsou:

 • Pružné a snadno nastavitelné řešení pro přizpůsobení se novým rizikům a potřebám
 • Silná funkce „Poznej svého klienta“ (Know Your Customer neboli KYC)
 • Pokročilé sledování chování zákazníka a účtů, vytváření profilů
 • Správa skóringu rizika a skupinových analýz
 • Správa případů a hlášení regulačním orgánům

Opatření proti praní špinavých peněz

S rostoucími regulatorními tlaky na pozadí současné finanční krize, osoby zodpovědné za dodržení opatření proti praní špinavých peněz hledají lepší a efektivnější strategie pro zmírnění finanční trestné činnosti a splnění regulatorních požadavků.

S řešením en.SafeWatch Profiling mohou finanční instituce využít další generaci programu pro řešení problematiky praní špinavých peněz (AML) vyvíjené více než 10 let ve spolupráci s mnoha předními finančními institucemi včetně BNP Paribas, ING Direct, Wachovia, Barclays Capital a ABN AMRO.

Kompletní pokrytí Vašich AML procesů

S řešením, které nabízíme ve spolupráci se společností EastNets, mohou naši zákazníci využít standardní, pružné, zákazníkem konfigurovatelné řešení při kompletním pokrytí všech AML procesů a postupů vyžadovaných platnými zákonnými předpisy. Díky propracovanému detekčnímu nástroji s výjimečnou přesností záznamu, vestavěným AML knihovnám a předdefinovanými scénáři podvodů v aplikaci en.SafeWatch Profiling bude Váš tým zodpovědný za dodržování příslušných opatření více produktivní a efektivní při zachování vysoké ochrany před riziky spojenými s finanční trestnou činností a regulatorních rizik.

Popis základních funkcí

 • Umožňuje kompletní integraci s aplikací en.SafeWatch Watchlist Filtering v reálném čase a řešením proti podvodům.
 • Automaticky detekuje podezřelé znaky obchodů nebo vyšetřovaných definovaných skupin zákazníků využívající základních logických pravidel.
 • Zajišťuje skóring rizika a skupinovou analýzu pro rychlou a přesnou detekci.
 • Umožňuje uživatelům vytvářet nálezy a případy přizpůsobené jejich obchodním potřebám a vnitřním postupům pro řešení AML problematiky.
 • Poskytovaný propracovaný Správce výstražných oznámení dává zodpovědnému týmu kontrolu a přehled nad všemi výstražnými oznámeními.
 • V Analyzéru výstražních oznámení je seznam výstražných oznámení včetně příslušných transakcí, účtů, atd. Výstražné oznámení lze snadno přenést do aplikace en.SafeWatch zabudovaným pracovním postupem pro jejich řešení.
 • Nabízí přednastavené základní obchodní pravidla, která pokrývají obecné vzory případů praní špinavých peněz.
 • Obsahuje funkci průvodce, který pomáhá netechnickým uživatelům při vytváření nových nebo změně stávajících obchodních pravidel.
 • Umožňuje otestování a analýzu nových pravidel bez vlivu na produkční systém.
 • V systému je integrována možnost výstupů pro hlášení regulatorním orgánům a auditní činnosti.

 

 

Helpdesk

Tel.: (+420) 222 202 444
Email:  helpdesk@mdpraha.cz


Stáhněte si AnyDesk pro vzdálenou podporu

 

Novinky

Corona páruje instantní platby v Equa bank

Pro rekonciliaci instantních plateb využívá Equa bank řešení Corona od společnosti SmartStream.

Řešení EasyTracker pro SWIFT od Omikronu

Od 22. listopadu 2020 bude banka muset být schopna poskytnout SWIFTu informace o stavu všech příchozích zprávách MT103 prostřednictvím aplikace Tracker. Automatizace tohoto procesu je vzhledem k blížícímu se termínu výzvou pro každou banku. Prezentujeme EasyTracker od společnosti Omikron. Více zde.

 

Treasury v časech Covid-19

Speciální cloudové řešení Trinity TMS SaaS pro správu treasury s rychlou implementací během 5 dní, nasazováno vzdáleně bez fyzického kontaktu s klientem. Bez licenčních poplatků po dobu prvních šesti měsíců. Přečtěte si více zde.

Nová telefonní čísla a adresa MD Praha

Nová telefonní čísla a adresa MD Praha:

 • helpdesk    222 202 444 
 • sekretariát 222 202 400

U Uranie 954/18, 170 00 Praha 7

PF 2020

Přejeme Vám příjemné prožití vánočních svátků a mnoho úspěchů v roce 2020.