Management Data Praha

Společnost Management Data Praha spol. s r.o. se za dobu svého působení na českém trhu stala jedním z hlavních dodavatelů softwarových řešení pro bankovní sektor. Mezi naše hlavní specializace patří oblast elektronických distribučních kanálů a transakčního bankovnictví.

Kromě distribuce produktů našich partnerů poskytujeme komplexní služby zahrnující lokalizaci produktů, řízení projektů, integraci produktu do prostředí klienta, implementaci, operační podporu, konzultace, školení a další vývoj aplikace dle přání každého klienta.

Přihlášení k odběru novinek

Níže zadejte e-mail, na který mají být odesílány informace o novinkách.

CAPTCHA
Následující otázka slouží jako ochrana před roboty a k prevenci automatického spamu.
2 + 6 =
Vyřešte tuto jednoduchou matematickou otázku a zadejte výsledek, např. pro 1 + 3, zadejte 4.

TurboFileAct

TurboFileAct znamená, že systém SWIFTNET již není určen pouze pro finanční zprávy.

Pokud vaše banka není napojena na FileAct, nevyužívá plné funkčnosti komunikace sítě SWIFT.
TurboFileAct zajišťuje bezpečný a spolehlivý způsob pro přenos a příjem souborů libovolného formátu přes síť SWIFT, zvláště kdykoli když potřebujete odeslat velké soubory s platbami, image šeků, výpisy, informace o cenných papírech nebo jakákoli jiná citlivá data.

TurboFileAct je cenově efektivní “krabicové“ řešení pro potřeby manuálních, automatizovaných nebo kombinovaných  přenosů.

Brzy poznáte významnou finanční úsporu u mezinárodních transakcí s využitím seskupování větších souborů neurgentních FIN zpráv do jednoho odesílaného souboru. Vzhledem k tomu že TurboFileAct podporuje přenos libovolného formátu, můžete využít jak standardní formát pro objemné („bulk”) platby nebo použít váš vlastní formát.

TurboFileAct může být integrován s CBT TurboSwift společnosti BankServ nebo pracovat jako stand-alone aplikace. Může být využíván jako licencovaný software nebo v prostředí  Service Bureau. TurboFileAct je dodáván ve dvou verzích. Plná verze pro automatizované zpracování nebo “Lite” verze pro instituce, které požadují pouze manuální inicializaci přenosů.

Uživatelsky příjemné a jednoduché grafické rozhraní kombinované s automatickou kontrolou a tzv. retry mechanism přispívá k vysoké míře automatizace (STP). Centralizovaný server umožňuje manuální přenosy bez nutnosti užití uživatelského rozhraní – což nenabízí žádné jiné řešení FileAct od jiných dodavatelů.

TurboFileAct umožňuje růst spolu s nárůstem vašich bankovních mezinárodních platebních obchodů zdokonalováním připojení SWIFTNet v příštích letech.

Komponenty serveru a grafické uživatelské rozhraní může pracovat jak v prostředí Microsoft Windows tak UNIX.

 

Helpdesk

Tel.:(+420) 251 021 383
 (+420) 227 167 383
Fax:(+420) 251 021 377
Email: helpdesk@mdpraha.cz

 Stáhněte si TeamViewer pro vzdálenou podporu

Novinky

MultiCash Trendy 2018

V uplynulých dnech se v Praze a Bratislavě konalo setkání zástupců bank s pracovníky Omikronu a Management Data Praha -  MultiCash Trendy 2018 - GDPR & PSD2.

PF 2018

Příjemné prožití vánočních svátků a mnoho úspěchů v roce 2018 Vám přeje Management Data Praha. PF 2018

SIBOS TV 2017

Zajímavá videa z letošního torontského ročníku SIBOS jsou k dispozici zde.

SIBOS 2018 se bude konat v australském Sydney ve dnech 25.-28.10. 2018.

ERP-Connector

ERP-Connector úzce integruje e-bankingovou platformu s workflow ERP systémů společností SAP®, Oracle® a Microsoft® a řídí tok dat mezi těmito ERP systémy a MultiCash Transferem®. Více zde.

Konference SIBOS 2017

Ve dnech 16.-19. října 2017 se v kanadském Torontu v Metro Toronto Convention Centre koná letošní Sibos 2017Podrobnosti o konferenci zde.