Management Data Praha

Společnost Management Data Praha spol. s r.o. se za dobu svého působení na českém trhu stala jedním z hlavních dodavatelů softwarových řešení pro bankovní sektor. Mezi naše hlavní specializace patří oblast elektronických distribučních kanálů a transakčního bankovnictví.

Kromě distribuce produktů našich partnerů poskytujeme komplexní služby zahrnující lokalizaci produktů, řízení projektů, integraci produktu do prostředí klienta, implementaci, operační podporu, konzultace, školení a další vývoj aplikace dle přání každého klienta.

NOVÁ TELEFONNÍ ČÍSLA MD PRAHA

  • helpdesk   +420 222 202 444  
  • sekretariát +420 222 202 400

Přihlášení k odběru novinek

Níže zadejte e-mail, na který mají být odesílány informace o novinkách.

CAPTCHA
Následující otázka slouží jako ochrana před roboty a k prevenci automatického spamu.
9 + 1 =
Vyřešte tuto jednoduchou matematickou otázku a zadejte výsledek, např. pro 1 + 3, zadejte 4.

MultiCash@Web

MultiCash@Web je doplněk síťové instalace produktu MultiCash Classic. Všechny podstatné vlastnosti produktu Multicash jsou zde přeneseny do architektury XML-serveru dynamicky generujícího HTML stránky. MultiCash@Web nainstalovaný na centrálním serveru firmyumožňuje autorizovaným uživatelům přistupovat na systém MultiCash prostřednictvím firemního intranetu nebo extranetu. Pro použití  MultiCash@Web na pracovní stanici je nezbytný pouze browser. Instalace MultiCash na této stanici není potřebná. Uživatel se tak může připojit k firemnímu systému z jakéhokoliv místa (například vzdálený notebook).


Přínosy MultiCash@Web:

  • MultiCash@Web může být používán s jakýmkoliv standardním internetovým prohlížečem
  • Není nutno instalovat žádný další software. Aplikace potřebuje pouze Internet prohlížeč
  • Uživateli je nabízena volba mezi standardní Windows aplikací nebo řešením přes Internet prohlížeč
  • Schopnost aplikace MultiCash Classic pracovat s více bankami plně platí i pro MultiCash@Web
  • Data jsou uložena na straně uživatele, což umožňuje rychlý a  snadný přístup

Rozsah funkcí MultiCash@Web

MultiCash@Web je určen pro společnosti, které chtějí používat jimi prověřenou aplikaci z oblasti elektronického bankovnictví a Cash Managementu a zároveň využívat výhody mobility a flexibility nabízené novou technologií. Uživatelé MultiCash@Web nepotřebují žádný jiný software kromě Internet prohlížeče, který nabízí obvyklé výhody ve směru uživatelské přívětivosti, správy komunikace a podpory.

Rozsah funkcí MultiCash@Web plně odpovídá klasické verzi MultiCash Classic, tj.:

Platby  
Podpora tuzemských, zahraničních a mezinárodních plateb stejně jako pořízení a správa trvalých příkazů, příkazů s proměnnou částkou a formulářů. Samozřejmostí je stejný formát výstupních souborů.

Cash Management 
Všechny základní funkce MultiCash Classic, tj. Zůstatky, Výpisy, Transakce, Předúčtované položky, Správa úroků a Plánování likvidity.

Správce 
Správce obsahuje informace o všech přijatých a odeslaných transakcích. Vedle toho zde může uživatel pořídit první nebo druhý podpis odesílaných souborů.

Elektronický podpis
Funkcionalita Elektronického podpisu je realizována prostřednictvím přídavného modulu (plug-in). Příslušná osoba může podepsat příkazy prostřednictvím intranetu nebo internetu.

Komunikace s bankou
Všechna spojení mezi firmou a její bankou jsou řízena hlavní instalací aplikace MultiCash na serveru klienta. Při této instalaci jsou nastaveny všechny parametry, nezbytné ke spojení s každou bankou. Toto zahrnuje komunikační protokol a jeden nebo více komunikačních kanálů (Internet, ISDN, X.25, Modem) včetně priorit. Komunikace s bankou může být iniciována jak z klasické pracovní tak i z pracovní stanice prostřednictvím Internet prohlížeče.

Takto MultiCash@Web prostřednictvím intranetu nebo extranetu nabízí ideální kombinaci centrálních a lokálních funkcí.

Distribuovaná autorizace s MultiCash@Web
Je-li odpovědnost za autorizaci plateb rozdělena mezi několik osob v různých lokalitách, může být zpracování plateb provedeno ve dvou krocích: tj. na pracovní stanici s hlavní instalací MultiCash jsou platby pořízeny, zkontrolovány, opraveny a opatřeny prvým podpisem. Další osoba zmocněná k podpisu se připojí k centrálnímu systému prostřednictvím internetu. Platby čekající na podpis si zobrazí ve Správci a je možno provést další podpis.

Přizpůsobení požadavkům zákazníka

Jednou z výhod modulární XML/HTML architektury je přizpůsobivost rozhraní. Veškerý design, včetně fontů, barev a grafiky, může být přizpůsoben standardům společnosti (corporate design). Program je k dispozici v několika různých variantách, vytvořených s ohledem na zavedené WWW standardy.

 

Helpdesk

Tel.: (+420) 222 202 444
Email:  helpdesk@mdpraha.cz


Stáhněte si AnyDesk pro vzdálenou podporu

 

Novinky

Corona páruje instantní platby v Equa bank

Pro rekonciliaci instantních plateb využívá Equa bank řešení Corona od společnosti SmartStream.

Řešení EasyTracker pro SWIFT od Omikronu

Od 22. listopadu 2020 bude banka muset být schopna poskytnout SWIFTu informace o stavu všech příchozích zprávách MT103 prostřednictvím aplikace Tracker. Automatizace tohoto procesu je vzhledem k blížícímu se termínu výzvou pro každou banku. Prezentujeme EasyTracker od společnosti Omikron. Více zde.

 

Treasury v časech Covid-19

Speciální cloudové řešení Trinity TMS SaaS pro správu treasury s rychlou implementací během 5 dní, nasazováno vzdáleně bez fyzického kontaktu s klientem. Bez licenčních poplatků po dobu prvních šesti měsíců. Přečtěte si více zde.

Nová telefonní čísla a adresa MD Praha

Nová telefonní čísla a adresa MD Praha:

  • helpdesk    222 202 444 
  • sekretariát 222 202 400

U Uranie 954/18, 170 00 Praha 7

PF 2020

Přejeme Vám příjemné prožití vánočních svátků a mnoho úspěchů v roce 2020.