Management Data Praha

Společnost Management Data Praha spol. s r.o. se za dobu svého působení na českém trhu stala jedním z hlavních dodavatelů softwarových řešení pro bankovní sektor. Mezi naše hlavní specializace patří oblast elektronických distribučních kanálů a transakčního bankovnictví.

Kromě distribuce produktů našich partnerů poskytujeme komplexní služby zahrnující lokalizaci produktů, řízení projektů, integraci produktu do prostředí klienta, implementaci, operační podporu, konzultace, školení a další vývoj aplikace dle přání každého klienta.

NOVÁ TELEFONNÍ ČÍSLA MD PRAHA

  • helpdesk   +420 222 202 444  
  • sekretariát +420 222 202 400

Přihlášení k odběru novinek

Níže zadejte e-mail, na který mají být odesílány informace o novinkách.

CAPTCHA
Následující otázka slouží jako ochrana před roboty a k prevenci automatického spamu.
1 + 0 =
Vyřešte tuto jednoduchou matematickou otázku a zadejte výsledek, např. pro 1 + 3, zadejte 4.

MultiCash@Web

MultiCash@Web je doplněk síťové instalace produktu MultiCash Classic. Všechny podstatné vlastnosti produktu Multicash jsou zde přeneseny do architektury XML-serveru dynamicky generujícího HTML stránky. MultiCash@Web nainstalovaný na centrálním serveru firmyumožňuje autorizovaným uživatelům přistupovat na systém MultiCash prostřednictvím firemního intranetu nebo extranetu. Pro použití  MultiCash@Web na pracovní stanici je nezbytný pouze browser. Instalace MultiCash na této stanici není potřebná. Uživatel se tak může připojit k firemnímu systému z jakéhokoliv místa (například vzdálený notebook).


Přínosy MultiCash@Web:

  • MultiCash@Web může být používán s jakýmkoliv standardním internetovým prohlížečem
  • Není nutno instalovat žádný další software. Aplikace potřebuje pouze Internet prohlížeč
  • Uživateli je nabízena volba mezi standardní Windows aplikací nebo řešením přes Internet prohlížeč
  • Schopnost aplikace MultiCash Classic pracovat s více bankami plně platí i pro MultiCash@Web
  • Data jsou uložena na straně uživatele, což umožňuje rychlý a  snadný přístup

Rozsah funkcí MultiCash@Web

MultiCash@Web je určen pro společnosti, které chtějí používat jimi prověřenou aplikaci z oblasti elektronického bankovnictví a Cash Managementu a zároveň využívat výhody mobility a flexibility nabízené novou technologií. Uživatelé MultiCash@Web nepotřebují žádný jiný software kromě Internet prohlížeče, který nabízí obvyklé výhody ve směru uživatelské přívětivosti, správy komunikace a podpory.

Rozsah funkcí MultiCash@Web plně odpovídá klasické verzi MultiCash Classic, tj.:

Platby  
Podpora tuzemských, zahraničních a mezinárodních plateb stejně jako pořízení a správa trvalých příkazů, příkazů s proměnnou částkou a formulářů. Samozřejmostí je stejný formát výstupních souborů.

Cash Management 
Všechny základní funkce MultiCash Classic, tj. Zůstatky, Výpisy, Transakce, Předúčtované položky, Správa úroků a Plánování likvidity.

Správce 
Správce obsahuje informace o všech přijatých a odeslaných transakcích. Vedle toho zde může uživatel pořídit první nebo druhý podpis odesílaných souborů.

Elektronický podpis
Funkcionalita Elektronického podpisu je realizována prostřednictvím přídavného modulu (plug-in). Příslušná osoba může podepsat příkazy prostřednictvím intranetu nebo internetu.

Komunikace s bankou
Všechna spojení mezi firmou a její bankou jsou řízena hlavní instalací aplikace MultiCash na serveru klienta. Při této instalaci jsou nastaveny všechny parametry, nezbytné ke spojení s každou bankou. Toto zahrnuje komunikační protokol a jeden nebo více komunikačních kanálů (Internet, ISDN, X.25, Modem) včetně priorit. Komunikace s bankou může být iniciována jak z klasické pracovní tak i z pracovní stanice prostřednictvím Internet prohlížeče.

Takto MultiCash@Web prostřednictvím intranetu nebo extranetu nabízí ideální kombinaci centrálních a lokálních funkcí.

Distribuovaná autorizace s MultiCash@Web
Je-li odpovědnost za autorizaci plateb rozdělena mezi několik osob v různých lokalitách, může být zpracování plateb provedeno ve dvou krocích: tj. na pracovní stanici s hlavní instalací MultiCash jsou platby pořízeny, zkontrolovány, opraveny a opatřeny prvým podpisem. Další osoba zmocněná k podpisu se připojí k centrálnímu systému prostřednictvím internetu. Platby čekající na podpis si zobrazí ve Správci a je možno provést další podpis.

Přizpůsobení požadavkům zákazníka

Jednou z výhod modulární XML/HTML architektury je přizpůsobivost rozhraní. Veškerý design, včetně fontů, barev a grafiky, může být přizpůsoben standardům společnosti (corporate design). Program je k dispozici v několika různých variantách, vytvořených s ohledem na zavedené WWW standardy.

 

Helpdesk

Tel.: (+420) 222 202 444
Email:  helpdesk@mdpraha.cz


Stáhněte si AnyDesk pro vzdálenou podporu

 

Novinky

Nová telefonní čísla a adresa MD Praha

Nová telefonní čísla a adresa MD Praha:

  • helpdesk    222 202 444 
  • sekretariát 222 202 400

U Uranie 954/18, 170 00 Praha 7

PF 2020

Přejeme Vám příjemné prožití vánočních svátků a mnoho úspěchů v roce 2020.

Economia implementovala MultiCash Transfer

Přední český mediální dům Economia si vybral MultiCash Transfer. Více

Automatizace a robotizace bankovních výpisů s MultiCash AutoClient

Více o řešení pro bankovní výpisy najdete zde