Management Data Praha

Společnost Management Data Praha spol. s r.o. se za dobu svého působení na českém trhu stala jedním z hlavních dodavatelů softwarových řešení pro bankovní sektor. Mezi naše hlavní specializace patří oblast elektronických distribučních kanálů a transakčního bankovnictví.

Kromě distribuce produktů našich partnerů poskytujeme komplexní služby zahrnující lokalizaci produktů, řízení projektů, integraci produktu do prostředí klienta, implementaci, operační podporu, konzultace, školení a další vývoj aplikace dle přání každého klienta.

NOVÁ TELEFONNÍ ČÍSLA MD PRAHA

  • helpdesk   +420 222 202 444  
  • sekretariát +420 222 202 400

Přihlášení k odběru novinek

Níže zadejte e-mail, na který mají být odesílány informace o novinkách.

CAPTCHA
Následující otázka slouží jako ochrana před roboty a k prevenci automatického spamu.
3 + 0 =
Vyřešte tuto jednoduchou matematickou otázku a zadejte výsledek, např. pro 1 + 3, zadejte 4.

Fusion Total Messaging

Komunikace, která se vyplatí

S řešením Fusion Total Messaging se zasílání finančních zpráv stává zdrojem konkurenční výhody.

Banky a korporace dnes spravují miliony platebních zpráv v mnoha platebních systémech po celém světě. Správa těchto systémů je drahá a komplikovaná, zahrnující mnoho protistran, měn, jazyků, časových pásem a předpisů. Tato různorodost je také zdrojem možných rizik.

Čas pro pokročilé zasílání zpráv

Je třeba takové softwarové řešení pro zasílání finančních zpráv, které může eliminovat ruční zásahy, snížit riziko, zvýšit efektivitu, a především ušetřit čas a peníze.

Díky softwaru Fusion Total Messaging ušetří instituce čas a zvýší operační efektivitu s odpovídající funkčností, pokročilou technologií STP, webovou technologií a výkonnými funkcemi vyhledávání a dotazování. Bezproblémová integrace s platebními a treasury systémy snižuje riziko a náklady spojené s implementací.

Připojení a integrace

Ať už se připojujete k síti SWIFT prostřednictvím SWIFTNet FIN, SWIFT FileAct nebo SWIFT InterAct, používáte zprávy FIN nebo FUND a řídíte tok souborů, Fusion Total Messaging dodává všechny konektory, integraci a pluginy potřebné pro konverzi, compliance a rekonciliaci.

Ochrana investice

Řešení Fusion Total Messaging je navrženo tak, aby vyhovovalo nejnovějším formátovým standardům v oblasti transakčního bankovnictví. Zajišťuje, že vaše investice do technologií jsou chráněny dnes i v budoucnosti díky neustálému udržování aktuálnosti a zohledňování všech změn od poskytovatelů mezibankovních služeb.

 

Výhody

  • Jedno globální řešení
  • Zlepšení efektivity plateb
  • Snížení rizika plateb a zasílání zpráv
  • Úspora času a peněz pomocí automatizace
 

Helpdesk

Tel.: (+420) 222 202 444
Email:  helpdesk@mdpraha.cz


Stáhněte si AnyDesk pro vzdálenou podporu

 

Novinky

Corona páruje instantní platby v Equa bank

Pro rekonciliaci instantních plateb využívá Equa bank řešení Corona od společnosti SmartStream.

Řešení EasyTracker pro SWIFT od Omikronu

Od 22. listopadu 2020 bude banka muset být schopna poskytnout SWIFTu informace o stavu všech příchozích zprávách MT103 prostřednictvím aplikace Tracker. Automatizace tohoto procesu je vzhledem k blížícímu se termínu výzvou pro každou banku. Prezentujeme EasyTracker od společnosti Omikron. Více zde.

 

Treasury v časech Covid-19

Speciální cloudové řešení Trinity TMS SaaS pro správu treasury s rychlou implementací během 5 dní, nasazováno vzdáleně bez fyzického kontaktu s klientem. Bez licenčních poplatků po dobu prvních šesti měsíců. Přečtěte si více zde.

Nová telefonní čísla a adresa MD Praha

Nová telefonní čísla a adresa MD Praha:

  • helpdesk    222 202 444 
  • sekretariát 222 202 400

U Uranie 954/18, 170 00 Praha 7

PF 2020

Přejeme Vám příjemné prožití vánočních svátků a mnoho úspěchů v roce 2020.