Management Data Praha

Společnost Management Data Praha spol. s r.o. se za dobu svého působení na českém trhu stala jedním z hlavních dodavatelů softwarových řešení pro bankovní sektor. Mezi naše hlavní specializace patří oblast elektronických distribučních kanálů a transakčního bankovnictví.

Kromě distribuce produktů našich partnerů poskytujeme komplexní služby zahrnující lokalizaci produktů, řízení projektů, integraci produktu do prostředí klienta, implementaci, operační podporu, konzultace, školení a další vývoj aplikace dle přání každého klienta.

Přihlášení k odběru novinek

Níže zadejte e-mail, na který mají být odesílány informace o novinkách.

CAPTCHA
Následující otázka slouží jako ochrana před roboty a k prevenci automatického spamu.
7 + 2 =
Vyřešte tuto jednoduchou matematickou otázku a zadejte výsledek, např. pro 1 + 3, zadejte 4.

Fusion Total Messaging

Komunikace, která se vyplatí

S řešením Fusion Total Messaging se zasílání finančních zpráv stává zdrojem konkurenční výhody.

Banky a korporace dnes spravují miliony platebních zpráv v mnoha platebních systémech po celém světě. Správa těchto systémů je drahá a komplikovaná, zahrnující mnoho protistran, měn, jazyků, časových pásem a předpisů. Tato různorodost je také zdrojem možných rizik.

Čas pro pokročilé zasílání zpráv

Je třeba takové softwarové řešení pro zasílání finančních zpráv, které může eliminovat ruční zásahy, snížit riziko, zvýšit efektivitu, a především ušetřit čas a peníze.

Díky softwaru Fusion Total Messaging ušetří instituce čas a zvýší operační efektivitu s odpovídající funkčností, pokročilou technologií STP, webovou technologií a výkonnými funkcemi vyhledávání a dotazování. Bezproblémová integrace s platebními a treasury systémy snižuje riziko a náklady spojené s implementací.

Připojení a integrace

Ať už se připojujete k síti SWIFT prostřednictvím SWIFTNet FIN, SWIFT FileAct nebo SWIFT InterAct, používáte zprávy FIN nebo FUND a řídíte tok souborů, Fusion Total Messaging dodává všechny konektory, integraci a pluginy potřebné pro konverzi, compliance a rekonciliaci.

Ochrana investice

Řešení Fusion Total Messaging je navrženo tak, aby vyhovovalo nejnovějším formátovým standardům v oblasti transakčního bankovnictví. Zajišťuje, že vaše investice do technologií jsou chráněny dnes i v budoucnosti díky neustálému udržování aktuálnosti a zohledňování všech změn od poskytovatelů mezibankovních služeb.

 

Výhody

  • Jedno globální řešení
  • Zlepšení efektivity plateb
  • Snížení rizika plateb a zasílání zpráv
  • Úspora času a peněz pomocí automatizace
 

Helpdesk

Tel.: (+420) 251 021 383
  (+420) 227 167 383
Email:  helpdesk@mdpraha.cz

Stáhněte si AnyDesk pro vzdálenou podporu

Novinky

Economia implementovala MultiCash Transfer

Přední český mediální dům Economia si vybral MultiCash Transfer. Více

Automatizace a robotizace bankovních výpisů s MultiCash AutoClient

Více o řešení pro bankovní výpisy najdete zde

Bankovní komunita Omikronu úspěšně vstupuje do éry PSD2

Všechny banky využívající řešení Omikron zažily hladký přechod do světa regulovaného PSD2, protože splnění všech požadavků bylo zajištěno již dlouho před daným termínem.Více o řešení PSD2 zde.

Vítězný treasury projekt roku 2019 - MultiCash Transfer ve společnosti EUROWAG

Více informací k ocenění implementace MultiCash Transfer ve společnosti EUROWAG a pozvánku na prezentaci projektu naleznete zde.