Management Data Praha

Společnost Management Data Praha spol. s r.o. se za dobu svého působení na českém trhu stala jedním z hlavních dodavatelů softwarových řešení pro bankovní sektor. Mezi naše hlavní specializace patří oblast elektronických distribučních kanálů a transakčního bankovnictví.

Kromě distribuce produktů našich partnerů poskytujeme komplexní služby zahrnující lokalizaci produktů, řízení projektů, integraci produktu do prostředí klienta, implementaci, operační podporu, konzultace, školení a další vývoj aplikace dle přání každého klienta.

Přihlášení k odběru novinek

Níže zadejte e-mail, na který mají být odesílány informace o novinkách.

CAPTCHA
Následující otázka slouží jako ochrana před roboty a k prevenci automatického spamu.
13 + 7 =
Vyřešte tuto jednoduchou matematickou otázku a zadejte výsledek, např. pro 1 + 3, zadejte 4.

Corona Confirmations

 • Corona Confirmations společnosti SmartStream Technologies je řešením párování konfirmací MM, FX a FRA banky s konfirmacemi došlými z partnerské banky nebo od brokera. Software převezme velké množství rutinní práce a umožní příslušným pracovníkům soustředit se na problém nespárovaných konfirmací a jejich dohledání. 
 • Corona Confirmations dosahuje až 90ti procentní účinnosti párování v reálném čase. Mimořádně vysoká úspěšnost automatického párování je docílena speciálními funkcemi, které korigují nesprávně uvedené údaje v konfirmacích.Pomocí souboru parametrů párování definují uživatelé podmínky automatického párování. 
 • Corona Confirmations podporuje párování partnerských konfirmací i konfirmací vyměňovaných s brokerem. Zprávy jsou drženy v systému po nastavenou dobu podle typu zprávy a přístupové oblasti. Pro každého partnera, typ zprávy a SWIFTový kód je definován čas, po kterém je nespárovaná konfirmace považována za prošlou. Pomocí funkce dotazu je možné vybrat prošlé konfirmace a dále s nimi pracovat. V multibankovním prostředí je možné stanovit tento čas i pro jednotlivé instituce zahrnuté do procesu. Protože prošlé konfirmace identifikuje systém automaticky, mohou se uživatelé koncentrovat na řešení problému a rutinní práce je redukována na minimum. 

Corona Confirmations zahrnuje do zpracování i zprávy typu MT300 vzniklé při obchodování přes CLS (Continuous linked settlement).

Corona Confirmations :

 • zpracovává standardní SWIFTové konfirmace typu FX (MT300), MM (MT320, 330, 350), DER (MT305, 340, 341, 360, 361, 362) a MT021
 • umožňuje propojení do modulu Corona Cash (párování účtů). Lze tak platební stránku transakce zahrnout do rekonciliačního procesu
 • generuje statistiku párování
 • generuje informaci o spárovaných konfirmacích, kterou lze použít k aktivaci činností v jiných oblastech banky
 • umožňuje export dat z Corona Confirmations do jiných aplikací (např. MS Excel) a jejich zasílání do jiných oddělení instituce
 • nabízí import statických dat, která již existují v informačním systému instituce
 • multibankovní verze modulu umožňuje několika institucím pracovat na stejném systému nezávisle na sobě. Mohou sdílet statická data jako definice bank nebo měn, zatímco každá instituce může editovat pouze svá vlastní data. V případě použití několika různých modulů pro párování (Corona Cash, Corona Confirmations, Corona Securities) je možné definovat společná data pouze jednou pro všechny moduly
 • Corona Confirmations je plně integrována s modulem Corona Investigations a zajišťuje tak automatické vyšetření všech problémových případů 

 

 

Helpdesk

Tel.:(+420) 251 021 383
 (+420) 227 167 383
Fax:(+420) 251 021 377
Email: helpdesk@mdpraha.cz

 Stáhněte si TeamViewer pro vzdálenou podporu

Novinky

MultiCash Trendy 2018

V uplynulých dnech se v Praze a Bratislavě konalo setkání zástupců bank s pracovníky Omikronu a Management Data Praha -  MultiCash Trendy 2018 - GDPR & PSD2.

PF 2018

Příjemné prožití vánočních svátků a mnoho úspěchů v roce 2018 Vám přeje Management Data Praha. PF 2018

SIBOS TV 2017

Zajímavá videa z letošního torontského ročníku SIBOS jsou k dispozici zde.

SIBOS 2018 se bude konat v australském Sydney ve dnech 25.-28.10. 2018.

ERP-Connector

ERP-Connector úzce integruje e-bankingovou platformu s workflow ERP systémů společností SAP®, Oracle® a Microsoft® a řídí tok dat mezi těmito ERP systémy a MultiCash Transferem®. Více zde.

Konference SIBOS 2017

Ve dnech 16.-19. října 2017 se v kanadském Torontu v Metro Toronto Convention Centre koná letošní Sibos 2017Podrobnosti o konferenci zde.