Management Data Praha

Společnost Management Data Praha spol. s r.o. se za dobu svého působení na českém trhu stala jedním z hlavních dodavatelů softwarových řešení pro bankovní sektor. Mezi naše hlavní specializace patří oblast elektronických distribučních kanálů a transakčního bankovnictví.

Kromě distribuce produktů našich partnerů poskytujeme komplexní služby zahrnující lokalizaci produktů, řízení projektů, integraci produktu do prostředí klienta, implementaci, operační podporu, konzultace, školení a další vývoj aplikace dle přání každého klienta.

Přihlášení k odběru novinek

Níže zadejte e-mail, na který mají být odesílány informace o novinkách.

CAPTCHA
Následující otázka slouží jako ochrana před roboty a k prevenci automatického spamu.
2 + 0 =
Vyřešte tuto jednoduchou matematickou otázku a zadejte výsledek, např. pro 1 + 3, zadejte 4.

Corona Confirmations

 • Corona Confirmations společnosti SmartStream Technologies je řešením párování konfirmací MM, FX a FRA banky s konfirmacemi došlými z partnerské banky nebo od brokera. Software převezme velké množství rutinní práce a umožní příslušným pracovníkům soustředit se na problém nespárovaných konfirmací a jejich dohledání. 
 • Corona Confirmations dosahuje až 90ti procentní účinnosti párování v reálném čase. Mimořádně vysoká úspěšnost automatického párování je docílena speciálními funkcemi, které korigují nesprávně uvedené údaje v konfirmacích.Pomocí souboru parametrů párování definují uživatelé podmínky automatického párování. 
 • Corona Confirmations podporuje párování partnerských konfirmací i konfirmací vyměňovaných s brokerem. Zprávy jsou drženy v systému po nastavenou dobu podle typu zprávy a přístupové oblasti. Pro každého partnera, typ zprávy a SWIFTový kód je definován čas, po kterém je nespárovaná konfirmace považována za prošlou. Pomocí funkce dotazu je možné vybrat prošlé konfirmace a dále s nimi pracovat. V multibankovním prostředí je možné stanovit tento čas i pro jednotlivé instituce zahrnuté do procesu. Protože prošlé konfirmace identifikuje systém automaticky, mohou se uživatelé koncentrovat na řešení problému a rutinní práce je redukována na minimum. 

Corona Confirmations zahrnuje do zpracování i zprávy typu MT300 vzniklé při obchodování přes CLS (Continuous linked settlement).

Corona Confirmations :

 • zpracovává standardní SWIFTové konfirmace typu FX (MT300), MM (MT320, 330, 350), DER (MT305, 340, 341, 360, 361, 362) a MT021
 • umožňuje propojení do modulu Corona Cash (párování účtů). Lze tak platební stránku transakce zahrnout do rekonciliačního procesu
 • generuje statistiku párování
 • generuje informaci o spárovaných konfirmacích, kterou lze použít k aktivaci činností v jiných oblastech banky
 • umožňuje export dat z Corona Confirmations do jiných aplikací (např. MS Excel) a jejich zasílání do jiných oddělení instituce
 • nabízí import statických dat, která již existují v informačním systému instituce
 • multibankovní verze modulu umožňuje několika institucím pracovat na stejném systému nezávisle na sobě. Mohou sdílet statická data jako definice bank nebo měn, zatímco každá instituce může editovat pouze svá vlastní data. V případě použití několika různých modulů pro párování (Corona Cash, Corona Confirmations, Corona Securities) je možné definovat společná data pouze jednou pro všechny moduly
 • Corona Confirmations je plně integrována s modulem Corona Investigations a zajišťuje tak automatické vyšetření všech problémových případů 

 

 

Helpdesk

Tel.: (+420) 251 021 383
  (+420) 227 167 383
Email:  helpdesk@mdpraha.cz

 

Stáhněte si TeamViewer pro vzdálenou podporu

Novinky

Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group implementovala MultiCash Transfer

Pojišťovna Kooperativa úspěšně implementovala MultiCash Transfer pro centralizaci a automatizaci platebního styku.

MultiCash Transfer v AUTO JAROV

Společnost AUTO JAROV úspěšně implementovala MultiCash Transfer pro automatizaci platebního styku.

Treasury Fórum 2019 - poděkování

Rádi bychom poděkovali návštěvníkům Treasury Fóra 2019, kteří se zúčastnili zajímavé přednášky Josefa Brtníka na téma Firemní multibanking v novém kabátě, i mnoha dalším, kteří se zastavili na našem informačním stánku, kde byla příležitost poznat řešení MultiCash, platební továrny nebo Treasury systém Trinity TMS. Foto zde.

Treasury Fórum - ČAT konference

Dne 6.června 2019 se koná treasury vrchol letošní sezóny, Treasury Fórum 2019, i tentokrát se zajímavými hosty. Podrobnosti zde.

Zonky.cz nyní používá MultiCash Transfer

Implementovali jsme systém MultiCash Transfer v Zonky.cz. Přečtěte si více o projektu a hodnocení projektového manažera zde.