Management Data Praha

Společnost Management Data Praha spol. s r.o. se za dobu svého působení na českém trhu stala jedním z hlavních dodavatelů softwarových řešení pro bankovní sektor. Mezi naše hlavní specializace patří oblast elektronických distribučních kanálů a transakčního bankovnictví.

Kromě distribuce produktů našich partnerů poskytujeme komplexní služby zahrnující lokalizaci produktů, řízení projektů, integraci produktu do prostředí klienta, implementaci, operační podporu, konzultace, školení a další vývoj aplikace dle přání každého klienta.

Přihlášení k odběru novinek

Níže zadejte e-mail, na který mají být odesílány informace o novinkách.

CAPTCHA
Následující otázka slouží jako ochrana před roboty a k prevenci automatického spamu.
6 + 1 =
Vyřešte tuto jednoduchou matematickou otázku a zadejte výsledek, např. pro 1 + 3, zadejte 4.

Corona Securities

Corona Securities, jako součást integrovaného systému rekonciliace - Corona, řeší problém rekonciliace transakcí v oblasti vypořádání cenných papírů. Modul páruje instrukce a konfirmace, výpisy z transakcí a výpisy z holdingů.


Corona Securities zpracovává automaticky zprávy došlé prostřednictvím sítí SWIFT, EUROCLEAR, CEDEL, SECOM a BoNY a významně snižuje potřebu ručního vkládání dat.
Díky flexibilní definici kritérií párování snižuje modul riziko spojené s procesem vypořádání a maximalizuje efektivitu práce. Díky vysoké účinnosti párování a optimalizovanému work­flow se uživatelé mohou ve větší míře věnovat dohledávání nespárovaných položek. Tato činnost je podpořena širokou nabídkou možností zpracování zpráv, které nebylo možno automaticky spárovat.


Corona Securities nabízí funkci konverze nestandardní identifikace cenných papírů, která je důležitým faktorem zvýšení účinnosti párování. Pravidla konverze jsou vytvářena automaticky během vkládání zpráv nebo ručně.

Corona Securities nabízí pro optimalizaci automatického i ručního procesu párování široké spektrum funkcí a nástrojů:

  • Symetrický přístup k účtům dovoluje párovat více jak jeden účet na "naší" straně s více jak jedním účtem na straně "jejich".
  • Každý výpis a zpráva setlmentu nese kód, který indikuje stav procesu.
  • Automatické vytváření návrhů na spárování na základě připraveného souboru kritérií párování.
  • Zdvojená kontrola párování snižuje riziko omylu při ručním zpracování. Jeden uživatel vytvoří návrh na spárování a druhý tento návrh potvrdí a položky spáruje.
  • Uživatelské a skupinové poznámky umožní komentovat danou zprávu a pomáhají při pozdějším sledování historie obchodu.
  • Při kalkulaci časových period jsou automaticky brány v úvahu volné dny.
  • Funkce auditu pomáhá při zpětném sledování změn v uložených zprávách, dokladuje kdo a kdy změny na záznamech provedl.

Corona Securities nabízí dvouúrovňový archivační systém se dvěma rozdílnými retenčními časy. Uzavřené výpisy a spárované položky v aktivní databázi mohou být po nastaveném čase přemístěny nejprve do databáze "historie" a poté umístěny na médium pro dlouhodobé uskladnění.

Multibankovní verze Corona Securities dovoluje několika úsekům organizace pracovat na stejném systému zcela nezávisle na sobě. Mohou sdílet statická data, např. definice bank nebo měn, ale se svými vlastními daty mohou pracovat jen individuálně. Při použití několika prostředků pro rekonciliaci společnosti SmartStream Technologies, je nutné definovat společná data pro všechny aplikace pouze jednou. To významně redukuje potřebu manuální práce.

 

Helpdesk

Tel.: (+420) 251 021 383
  (+420) 227 167 383
Email:  helpdesk@mdpraha.cz

 

Stáhněte si TeamViewer pro vzdálenou podporu

Novinky

Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group implementovala MultiCash Transfer

Pojišťovna Kooperativa úspěšně implementovala MultiCash Transfer pro centralizaci a automatizaci platebního styku.

MultiCash Transfer v AUTO JAROV

Společnost AUTO JAROV úspěšně implementovala MultiCash Transfer pro automatizaci platebního styku.

Treasury Fórum 2019 - poděkování

Rádi bychom poděkovali návštěvníkům Treasury Fóra 2019, kteří se zúčastnili zajímavé přednášky Josefa Brtníka na téma Firemní multibanking v novém kabátě, i mnoha dalším, kteří se zastavili na našem informačním stánku, kde byla příležitost poznat řešení MultiCash, platební továrny nebo Treasury systém Trinity TMS. Foto zde.

Treasury Fórum - ČAT konference

Dne 6.června 2019 se koná treasury vrchol letošní sezóny, Treasury Fórum 2019, i tentokrát se zajímavými hosty. Podrobnosti zde.

Zonky.cz nyní používá MultiCash Transfer

Implementovali jsme systém MultiCash Transfer v Zonky.cz. Přečtěte si více o projektu a hodnocení projektového manažera zde.