Management Data Praha

Společnost Management Data Praha spol. s r.o. se za dobu svého působení na českém trhu stala jedním z hlavních dodavatelů softwarových řešení pro bankovní sektor. Mezi naše hlavní specializace patří oblast elektronických distribučních kanálů a transakčního bankovnictví.

Kromě distribuce produktů našich partnerů poskytujeme komplexní služby zahrnující lokalizaci produktů, řízení projektů, integraci produktu do prostředí klienta, implementaci, operační podporu, konzultace, školení a další vývoj aplikace dle přání každého klienta.

Přihlášení k odběru novinek

Níže zadejte e-mail, na který mají být odesílány informace o novinkách.

CAPTCHA
Následující otázka slouží jako ochrana před roboty a k prevenci automatického spamu.
3 + 13 =
Vyřešte tuto jednoduchou matematickou otázku a zadejte výsledek, např. pro 1 + 3, zadejte 4.

Automatizace a robotizace bankovních výpisů s MultiCash AutoClient

Mnoho korporátních klientů hledá řešení pro automatizaci workflow mezi jejich interními ERP či účetními systémy a bankami. Řada úkolů dříve zpracovávaných manuálně nástroji e-bankingu je dnes řešena bez zásahu uživatelů. Ukázkou takových činností jsou cykly pravidelných plateb a hromadná inkasa, které jsou generovány a schvalovány v rámci interních systémů podniku. V těchto případech je třeba řešení pro přímé přeposílání souborů na banky.

Dalším typem potenciálně plně automatizovaného workflow je pravidelné zjišťování zůstatků a transakčních informací, které jsou následně v požadovaném formátu směřovány do účetního softwaru firmy. Systém informace jen nestahuje, ale pokud je potřeba, tak data třídí například podle účtů, společností, bank, případně dalších kritérií, eventuálně informace upraví do jiného formátu a v neposlední řadě je také ukládá do databáze, která slouží jako zdroj dat pro další ERP systémy.

Řešením automatizace a robotizace bankovních výpisů je MultiCash AutoClient.

Bezpečné a efektivní napojení ERP systémů

Otevřený datový interface, který je volitelnou součástí řešení MultiCash AutoClient umožňuje korporátním klientům snadno napojit různé ERP systémy, a to s minimálními nebo dokonce žádnými změnami ve struktuře těchto systémů.

Jednou z klíčových otázek pro řadu našich klientů je zajištění platebních souborů proti manipulaci při jejich přenosu mezi ERP systémem a e-bankingovou platformou. Musí být tedy bezpodmínečně zajištěno, že soubory nemohou být v tomto okamžiku nahlíženy nebo měněny. MultiCash AutoClient nabízí možnost integrace pomocí webových služeb nebo šifrování dat, tak aby byly splněny požadavky na takového zabezpečení.

Bankovní rozhraní

Pro komunikaci do banky jsou k dispozici různé komunikační protokoly (MCFT, EBICS, SWIFT, H2H). U jednotlivých korporátních klientů jsou podle příslušného nastavení platební soubory zasílány přímo nebo ve zvolený čas, případně ve stanovené frekvenci. Zůstatky a transakční informace jsou shromažďovány v závislosti na předdefinovaných časových cyklech a doručovány v požadovaných formátech přímo do back-endových systémů.

MultiCash AutoClient umožňuje spouštět paralelně vícenásobné komunikační relace, které mohou být v případě potřeby rozšířeny. Toto řešení splňuje nejvyšší výkonnostní požadavky a zabezpečuje hladký a efektivní chod systému i ve špičce.  

Výhody

  • Jeden systém pro komunikaci s tuzemskými a zahraničními bankami
  • Vysoké procento automatizace (STP) – minimalizace chybovosti a snížení nákladů na lidské zdroje
  • Plně automatický mód umožňuje optimální propojení s účetním systémem nebo s jinými aplikacemi
  • Ideální řešení centralizace služeb mateřské a dceřiných společností i pro služby shared service center (SSC)
  • Podpora celé řady datových formátů je ideální pro lokální i mezinárodní použití
  • Otevřená architektura produktu dovoluje jeho snadné nastavení a propojení s informačním systémem firmy
  • Možnost rozšíření na plnohodnotnou Payment factory s uživatelským rozhraním a manuální autorizací

Řešení MultiCash AutoClient dnes využívá řada korporátních i bankovních klientů.

 

Helpdesk

Tel.: (+420) 251 021 383
  (+420) 227 167 383
Email:  helpdesk@mdpraha.cz

Stáhněte si AnyDesk pro vzdálenou podporu

Novinky

Economia implementovala MultiCash Transfer

Přední český mediální dům Economia si vybral MultiCash Transfer. Více

Automatizace a robotizace bankovních výpisů s MultiCash AutoClient

Více o řešení pro bankovní výpisy najdete zde

Bankovní komunita Omikronu úspěšně vstupuje do éry PSD2

Všechny banky využívající řešení Omikron zažily hladký přechod do světa regulovaného PSD2, protože splnění všech požadavků bylo zajištěno již dlouho před daným termínem.Více o řešení PSD2 zde.

Vítězný treasury projekt roku 2019 - MultiCash Transfer ve společnosti EUROWAG

Více informací k ocenění implementace MultiCash Transfer ve společnosti EUROWAG a pozvánku na prezentaci projektu naleznete zde.