Management Data Praha

Společnost Management Data Praha spol. s r.o. se za dobu svého působení na českém trhu stala jedním z hlavních dodavatelů softwarových řešení pro bankovní sektor. Mezi naše hlavní specializace patří oblast elektronických distribučních kanálů a transakčního bankovnictví.

Kromě distribuce produktů našich partnerů poskytujeme komplexní služby zahrnující lokalizaci produktů, řízení projektů, integraci produktu do prostředí klienta, implementaci, operační podporu, konzultace, školení a další vývoj aplikace dle přání každého klienta.

NOVÁ TELEFONNÍ ČÍSLA MD PRAHA

  • helpdesk   +420 222 202 444  
  • sekretariát +420 222 202 400

Přihlášení k odběru novinek

Níže zadejte e-mail, na který mají být odesílány informace o novinkách.

CAPTCHA
Následující otázka slouží jako ochrana před roboty a k prevenci automatického spamu.
9 + 1 =
Vyřešte tuto jednoduchou matematickou otázku a zadejte výsledek, např. pro 1 + 3, zadejte 4.

Corona

Corona je integrovaný produkt pro rekonciliaci finančních transakcí, vyvinutý společností SmartStream Technologies, vhodný pro banky a finanční instituce libovolné velikosti. Umožňuje bankám kontrolovat a spravovat transakce od jejich počátku až po uzavření.

Corona je plně integrovaný systém zajišťující úplnou správu finančních transakcí.

Corona umožňuje přístup do všech modulů přes jedno uživatelsky přívětivé rozhraní Windows.

Všechny moduly Corony mohou pracovat v prostředí jedné relační databáze a sdílet tak jak statická data, tak data o transakcích v jedné instanci databáze.

Rychlá implementace a rychlá návratnost investic

Implementace produktu Corona do prostředí Vaší organizace je záležitostí dnů. Plný výkon produktu Corona využijete od prvního dne ihned po instalaci.

Efektivnost investic

Corona poskytuje rozsáhlou funkčnost v příznivém poměru cena/výkon. Jednotlivé moduly mohou být zakoupeny  jednotlivě nebo v kombinaci. Nemusíte platit za to, co nepotřebujete.

Corona Cash

Modul Corona Cash páruje položky na účtech. Propracovaný systém kritérií párování se podílí na vysoké účinnosti automatického párování.

Corona Intra-day

Modul Corona  Intraday slouží k řízení likvidity, cash managementu a kontrole rizik v průběhu zpracování transakcí. Intra-day rekoncilace dovoluje bankám identifikovat potenciální problémy včas a redukovat tak možná rizika.

Corona Confirmations

Modul Corona Confirmations je určen pro párování a správu dealingových konfirmací. Zpracovává v reálném čase všechny odpovídající zprávy SWIFTu včetně konfirmací od brokerů.

Corona Securities

Modul Corona Securities automatizuje rekonciliaci instrukcí, konfirmací a výpisů v procesu zpracování obchodů s cennými papíry. Modul Corona Securities snižuje rizika spojená s procesem vypořádání a maximalizuje efektivitu práce organizace.

Corona Investigations

Modul Corona Investigations je dohledávací funkce, která je stěžejní úlohou v celém procesu rekonciliace. Corona Investigations automaticky vytváří a odesílá reklamace. Odpovědi na reklamace přiřadí odpovídajícímu případu v Coroně.

Corona Active

Corona Active automaticky kontroluje stav transakcí v jednotlivých modulech a upozorňuje uživatele na případy vyžadující pozornost.

Corona Web Connect

Společnost SmartStream Technologies vzala do úvahy požadavky bank po snadném  a rychlém transakčním zpracování a přínosy technologie web a vyvinula web verzi systému Corona - Corona Web Connect. Bezpečnost dat je zajištěna použitím posledních technologií.

Corona Client Mainframe

Corona Client Mainframe byla společností SmartStream Technologies vyvinuta v reakci na požadavky uživatelů mainframe verzí Corony. Tato verze podporuje relační databázi a kritické systémové procesy na mainframe, což přináší výhodu rychlého zpracování extrémních objemů dat a současně nabízí uživateli příjemné grafické uživatelské prostředí a výhody integrace produktů.

Corona Generic

Corona Generic doplňuje rekonciliační produkty Corona. Zatímco pro produktovou rekonciliaci je doporučeno použít specifický modul, Coronou Generic lze uspokojit libovolné ostatní požadavky na rekonciliaci.   

Jako doklad kompatibility se standardy, produkty a službami S.W.I.F.T., disponují  rekonciliační produkty společnosti SmartStream Technologies známkou Ready Gold Label.   

a

 SWIFT

 

Helpdesk

Tel.: (+420) 222 202 444
Email:  helpdesk@mdpraha.cz


Stáhněte si AnyDesk pro vzdálenou podporu

 

Novinky

Corona páruje instantní platby v Equa bank

Pro rekonciliaci instantních plateb využívá Equa bank řešení Corona od společnosti SmartStream.

Řešení EasyTracker pro SWIFT od Omikronu

Od 22. listopadu 2020 bude banka muset být schopna poskytnout SWIFTu informace o stavu všech příchozích zprávách MT103 prostřednictvím aplikace Tracker. Automatizace tohoto procesu je vzhledem k blížícímu se termínu výzvou pro každou banku. Prezentujeme EasyTracker od společnosti Omikron. Více zde.

 

Treasury v časech Covid-19

Speciální cloudové řešení Trinity TMS SaaS pro správu treasury s rychlou implementací během 5 dní, nasazováno vzdáleně bez fyzického kontaktu s klientem. Bez licenčních poplatků po dobu prvních šesti měsíců. Přečtěte si více zde.

Nová telefonní čísla a adresa MD Praha

Nová telefonní čísla a adresa MD Praha:

  • helpdesk    222 202 444 
  • sekretariát 222 202 400

U Uranie 954/18, 170 00 Praha 7

PF 2020

Přejeme Vám příjemné prožití vánočních svátků a mnoho úspěchů v roce 2020.