Management Data Praha

Společnost Management Data Praha spol. s r.o. se za dobu svého působení na českém trhu stala jedním z hlavních dodavatelů softwarových řešení pro bankovní sektor. Mezi naše hlavní specializace patří oblast elektronických distribučních kanálů a transakčního bankovnictví.

Kromě distribuce produktů našich partnerů poskytujeme komplexní služby zahrnující lokalizaci produktů, řízení projektů, integraci produktu do prostředí klienta, implementaci, operační podporu, konzultace, školení a další vývoj aplikace dle přání každého klienta.

Přihlášení k odběru novinek

Níže zadejte e-mail, na který mají být odesílány informace o novinkách.

CAPTCHA
Následující otázka slouží jako ochrana před roboty a k prevenci automatického spamu.
8 + 2 =
Vyřešte tuto jednoduchou matematickou otázku a zadejte výsledek, např. pro 1 + 3, zadejte 4.

TurboSwift

TurboSwift je bankovní branou do sítě SWIFT, který nabízí cenově efektivní, světově uznávaný systém pro přenos mezinárodních platebních zpráv. Je využíván stovkami finančních institucí po celém světě. Široké možnosti systému umožní nastavení dle požadovaných obchodních procesů a zvyšuje tím  kvalitu STP procesu. TurboSwift je možné instalovat do prostředí banky nebo využít služeb tzv. „BankServ’s trusted SWIFT service”.

Neustále zlepšovaný a upravovaný systém podporující několik platforem usnadňuje pokrýt technologické či Swiftové změny. S využitím různých forem rozhraní je TurboSwift silný, automatizovaný nástroj, který se nabízí jako ideální náhrada CBT, které přestávají být podporovány. 

Být vždy aktuální ve světě technologií

Stejně tak jako se mění technologie, mění se i standardy Swiftové sítě. BankServ, díky své dlouhodobé spolupráci se SWIFT garantuje, že produkt TurboSwift bude vždy připraven pro další nový vývoj – Vaše společnost nebude nucena vždy s novým vývojem technologie vyvíjet nový vlastní systém.

TurboSwift je již připraven na evropský systém TARGET2 stejně tak jako pro nové standardy Swiftových zpráv. Bankserv je jedním ze schválených dodavatelů pro SWIFTNet fázi 2. V neposlední řadě nabízí přídavný plug-in TurboRMA, který podporuje přechod z tzv. „Bilateral Key Exchange (BKE)“ na „Relationship Management Application (RMA)“.

Aby produkt GFX TurboSwift stále využíval nové technologie je průběžně upravován a vylepšován. Každoročně se změnami SWIFTu i BankServ přidává nové funkce, které si vyžadují neustále se měnící obchodní procesy. 

Jednoduchost a přizpůsobivost v jednom produktu

TurboSwift je jedinečný v tom, že jedna produktová řada podporuje jak prostředí UNIX tak WINDOWS. V případě, že finanční instituce potřebuje přejít z jedné platformy na druhou, nemá tato akce vliv na uživatelské prostřední ani na již fungující rozhraní s ostatními systémy. Škálovatelnost systému na všech úrovních umožňuje zpracovat až 150 000 zpráv za hodinu. Tím je eliminováno zpožďování zpráv během denních špiček. S podpůrnými moduly TurboBranch, TurboWeb a TurboConnect je možné připojit všechny vzdálené terminály nebo kanceláře na sít SWIFT z jednoho centrálního místa.

TurboSwift je konfigurovatelný pro zpracování FIN, FileAct a InterAct zpráva zaručuje, že každá transakce bude směrována na správné místo ve Vašem systému.

Automatizace TurboSwiftu snižuje počet manuálních zásahů operátorů. Automatická kontrola chybových stavů  zvyšuje kvalitu STP procesu. S kompletní kontrolou a monitoringem systému je možné rychle identifikovat možné problémy, které vyvstanou během přenosu.

 

Helpdesk

Tel.:(+420) 251 021 383
 (+420) 227 167 383
Fax:(+420) 251 021 377
Email: helpdesk@mdpraha.cz

 Stáhněte si TeamViewer pro vzdálenou podporu

Novinky

MultiCash Trendy 2018

V uplynulých dnech se v Praze a Bratislavě konalo setkání zástupců bank s pracovníky Omikronu a Management Data Praha -  MultiCash Trendy 2018 - GDPR & PSD2.

PF 2018

Příjemné prožití vánočních svátků a mnoho úspěchů v roce 2018 Vám přeje Management Data Praha. PF 2018

SIBOS TV 2017

Zajímavá videa z letošního torontského ročníku SIBOS jsou k dispozici zde.

SIBOS 2018 se bude konat v australském Sydney ve dnech 25.-28.10. 2018.

ERP-Connector

ERP-Connector úzce integruje e-bankingovou platformu s workflow ERP systémů společností SAP®, Oracle® a Microsoft® a řídí tok dat mezi těmito ERP systémy a MultiCash Transferem®. Více zde.

Konference SIBOS 2017

Ve dnech 16.-19. října 2017 se v kanadském Torontu v Metro Toronto Convention Centre koná letošní Sibos 2017Podrobnosti o konferenci zde.